ACİL DURUMLARDA SAĞLIKLI VE DEVAMLI BİR SUYA ERİŞİMİN ÖNEMİ: HOMEPURE NOVA

Çin’de ortaya çıkan ve dünyada hızla yayılmaya başlayan Koronavirüs, geçtiğimiz günlerde ne yazık ki Türkiye’de de boy gösterdi. Durum böyle olunca vatandaşlar, panik halinde marketlere akın etti. 

Koronavirüs, dikkat edilmediği ve gerekli önlemin alınmadığı sürece, dünya üzerinde ne kadar tehlikeli bir hal alabileceğini gösterdi. Başta İtalya olmak üzere, tüm dünyada etkisini göstermeye de devam ediyor. Devlet yavaş yavaş insanların sosyal etkinliklerini kısıtlarken, şu an vatandaşlar için en büyük önlem evden çıkmamak oldu. Yediden yetmişe evlerimize kapanmadan önce gıda ve hijyen ürünü stoğu yapmak isteyen müşteriler, market raflarını boşalttı. Bu günlerde insanların doğal yollarla, evlerinde sahip olabilecekleri gereksinimler, tekrardan ne kadar önemli olduğunu hatırlattı. 

En büyük ihtiyaçlarımızdan biri ve yaşam kaynağımız olan suyu, çok değil bundan 15-20 sene önce musluktan gönül rahatlığıyla içebiliyorduk. Oysa sularda artan bakteri miktarı, temizleme adına katılan klor ve diğer tüm su temizleyici kimyasallar bunu imkânsız hale getirdi. Acil durumlarda veya seyahatlerde oluşan temiz suya erişim sorununa karşı ise HomePure Nova su arıtıcısını öneriyoruz. HomePure Nova, temiz, sağlıklı ve muhteşem tatta içme suyu sunmak üzere önemli ihtiyaçlara üst düzey çözümler sağlamaktadır. Ayrıca, aynı birinci sınıf kalite, tasarım ve teknolojiye sahip HomePure filtreleme sistemi olup; yalnızca filtrelemenin dokuz aşaması ve 35+ UltraTech Filtreleme Teknolojisi ile daha iyi hale getirilmiştir.

Sonuç olarak, sağlıklı ve devamlı bir suya erişim hepimizin hakkıdır. Hem sağlığınıza hem de çevreye zararlı su tüketimi yerine, güvenilir bir su filtreleme sistemi kullanmak ise bu dönem için alınabilecek en iyi önlemlerden biridir.

 

Scroll to top