BERNHARD H. MAYER® TAKILARI

Saatler, geçmişten günümüze kadar gelen, teknoloji ile evrimleşip bizlere farklı kullanım alanları sunan araçlardır. En kısa tanımıyla zamanı gösteren mekanik veya elektronik cihazlardır diyebiliriz. Zamanla gelişip daha zarif bir görünüm alan saatler, aksesuar haline gelip mekanik ve estetik açıdan oldukça gelişmiştir.

Gelişmiş markalardan bir tanesi de üretim ve tasarımda “Kusursuz Zaman” mottosu ile hareket eden İsviçre saat markası Bernhard H. Mayer’dir. Teknoloji markalarının akıllı saatler üretmesine rağmen İsviçre üretimi saatler, işçilik ve kalite standartları nedeniyle dünyanın bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. İsviçre’de beş kuşak boyunca klasik tasarım anlayışını modern detaylarla buluşturan Bernhard H. Mayer, şıklığı ve kaliteyi bir arada isteyenlere eşsiz saat modelleri sunuyor.

Kusursuzluğunu, 1871’den beri mükemmellik felsefesini uygulayarak ürettiği saatlerden alan marka, herkese hitap eden çok fazla tasarım koleksiyonu sunuyor. Tüm saat standartlarına uyum sağlayan marka, kullanıcısının güvenilirlik ve estetik konusundaki yüksek standartlarının referansıdır. İsviçre’de QNET için saat üreten Bernhard H. Mayer saatleri yılda sadece 50 bin adet üretiliyor. Kaliteden ödün vermemek adına daha fazla üretimi bulunmayan markanın saatlerini her zaman sertifikalı profesyonel saat ustaları yapıyor.

Saat üretiminin yanı sıra takı da üreten marka, takı koleksiyonu ile değerli nesneleri giyilebilir zamansız lüks sembollere çeviriyor. Usta zanaatkarlar ve tasarımcılar tarafından kendilerine has tarzlarını ve kullanıcının isteklerini gözeterek, her biri ayrı tarza ve kullanıcısının kişisel zevkine uyan muhteşem ve büyüleyici takı parçaları koleksiyonunu oluşturuyor.

Üretim ve tasarımda “Kusursuz Zaman”mottosuyla hareket eden İsviçre saat markası Bernhard H. Mayer saatleri, www.qnetturkiye.com.tr adresinden satışa sunuldu. İster sportif bir tarzınız ve hayat şekliniz olsun ister klasik, QNET’te istediğiniz saati bulabilirsiniz.

Scroll to top