DEFY İLE ARTIK ERKEKLER DE BAKIMLI

Cilt bakımı denildiği zaman her ne kadar akla ilk kadınlar gelse de, erkeklerin de cilt bakımına en az kadınlar kadar dikkat etmesi gerekir. Erkek cilt bakım ürünlerinin kadınlar için üretilenlere nazaran daha az bulunması da bu durumu etkileyen başka bir konudur. Karşılıklı bir neden sonuç ilişkisi mevcuttur yani…

Kişinin öz güvenini de etkileyen bakıma erkekler de kadınlar kadar önem vermelidir. Erkek bakımında dikkat edilmesi gereken en önemli şey doğru ürün seçimidir. Erkeklerle kadınların ciltleri birbirlerinden oldukça farklıdır. Öyle ki, yanlış ürün tercihi geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Unutmayın ki erkekler de kadınlar gibi cilt problemleri yaşarlar. Her zaman erkekler için uygun olan, onlar için özel üretilen ürünler tercih etmek gerekir. Yazımızın devamında bahsedeceğimiz ürünler ile siz de olası problemlere karşı cildinizi koruyabilir ve ihtiyaç duyduğu bakımı, güvenle sağlayabilirsiniz.

 

DEFY DIRT FIGHTER:

Picture 1

 

 

 

 

 

 

Cilt bakımına başlarken ilk adım cildi temizlemektir. Cildi temizlemek, dış faktörlere maruz kalan cildin arınmasında önemli rol alır. Arınan cilt nefes alır, bu da cildin yıpranmasını ve erken deforme olmasını önler. Defy Dirt Fighter’ın cilde olan faydaları saymakla bitmez. Defy Dirt Fighter cildinizi çevresel etmenlere karşı koruyan aktif içeriklere sahip NVIRO-P kombinasyonuna sahiptir. Ayrıca cildinizi çevresel faktörlere karşı korur. Tıraş kremi yerine de kullanılabilir. Son derece pratik bir temizleyicidir. Defy Dirt Fighter, cildinizdeki pürüzlerin onarılmasına yardımcı olur, cildi sıkılaştırır, cilt tonunu eşitler, nemlendirir ve hatta cildin yağ seviyesini eşitleyerek sivilce ile savaşmaya yardımcı olur.

 

DEFY YOUTH TONİK:

Picture 2

 

 

 

 

 

 

Cildi güzelce temizledikten sonra ikinci adım ise cilde serum uygulamaktır. Açılan gözeneklerin kirle dolmamasını sağlayan,cildinizi nemlendirmek ve beslemek için tasarlanmıştır . Gücünü TRI-GENICS’ten alan Defy Youth Tonik, güçlü bir bakımın vazgeçilmezidir.

Peki, TRI-GENICS nedir? TRI-GENICS, erken yaşlanmayı geciktiren ve elastikliği artıran üç güçlü peptitin eşsiz bir karışımıdır. İnce çizgilere ve kırışıklıklara karşı savaşır. İçerisindeki harika bileşenleri cildinize daha iyi iletebilmek için mikronize yapıda su kullanır. Defy Youth Tonik size ince çizgileri azaltma, cildi sıkılaştırma, cildi nemlendirme gibi daha birçok konuda yardımcı olur.

Siz de her zaman bakımlı ve genç görünmek için hemen bir DEFY ürünü edinin. Unutmayın, cilt güzelliğinin önemi sadece kadınlar için geçerli değildir! DEFY ürünlerini incelemek için https://www.qnetturkiye.com.tr/  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Scroll to top