Dünya Temizlik Günü’nde QNET’ten Tam Destek

2008 yılında Estonya’da ‘Let’s Do It World’ adıyla kurulan dernek öncülüğünde bir temizlik hareketi başladı. 2013 yılında bu harekete Türkiye de dahil oldu. Birçok gönüllü işe imza atan Asya merkezli doğrudan satış şirketi QNET, bulundukları ülkelerdeki etkinliklere katılarak bu kampanyaya destek veriyor.

Çevre temizliği, bu yıl tüm dünyada etkili olan Covid-19 üzerinde de oldukça etkili. Mikrop, bakteri ve virüslerin meydana getirdiği olumsuzlukları en aza indirmenin yolu ise hijyenden geçiyor.

Birçok gönüllü işe imza atan QNET, RYTHM (Dünyaya değer katmak için kendini geliştir) felsefesinden yola çıkarak, 19 Eylül Dünya Temizlik Günü kapsamında yeni bir etkinlik gerçekleştirdi. QNET Türkiye Ailesi, çevre temizliği bilincinin her bireyde olması gerektiğini ve tüm canlıların ortak yaşam alanı olan doğayı kirletmeye kimsenin hakkı olmadığını belirterek harekete geçti. Çevreci bir yapıya sahip olan QNET Türkiye ailesi, tüm gün boyunca Caddebostan Sahili’nde atılan plastik şişeleri, sigara izmaritlerini, poşetleri temizledi.

Bu ve benzeri düşünülmüş çevreci kampanyaların, farkındalık uyandırılması için hem ülkemizde hem de dünyada daha sık yapılması gerekiyor.

Daha yaşanılabilir bir gelecek için siz de harekete geçin!

buy cheap kamagra online

Scroll to top