IRIS GROTTO TAKI KOLEKSİYONU

  

Takılar geçmişten günümüze kadınların vazgeçilmezi. Altını, gümüşü, taşlısı, sadesi fark etmeksizin her tarzda ve güzellikte aksesuarlar, her takı kutusunun baş tacı. Özel bir davette ya da günlük hayatta herkesten bir adım önde olmak ve fark edilmek istiyorsanız Brook&Blaze’in takı seti tam size göre.

QNET için özel tasarlanan Brook&Blaze’in Iris Grotto isimli takı seti kolye bilezik ve küpeler olmak üzere üç parçadan oluşuyor. Set stil sahibi, güçlü ve zarif kadınların vazgeçilmezi olmaya aday. Pirinç gövdeli özel Iris Grotto takı seti, gücünü ve tutkusunu stiline yansıtan kadınlar için zarif detayları göz alıcı tasarımlara dönüştürüyor. İlhamını, gölgelerin arasından sızan ince bir ışık huzmesi gibi hayatı güzelleştiren ve umut taşıyan anlardan alan koleksiyon şimdiden takı kutularında yeri almaya başladı.

Bu set ametist kübik zirkon taşlarından oluşuyor. Özel pirinç gövdesinin yanı sıra taşıdığı ametist kübik zirkon taşları seti daha da cazip hale getiriyor. Titizlikle işlenen desenler, renklerle ve özel tasarımla birleşerek koleksiyonu değerli kadınların beğenisine sunuyor.

Siz de bu özel koleksiyonda kendinize en çok yakışacağını düşündüğünüz parçaya veya setin tamamına https://www.qnetturkiye.com.tr/  adresine girerek sahip olabilirsiniz.

Scroll to top