KARANTİNA GÜNLERİNDE KİŞİSEL BAKIMIN ÖNEMİ

Koronavirüs hayatımıza girdiğinden beri bütün alışkanlıklarımız ve yaşam kalitemiz değişmiş durumda. Günlük rutin ve sosyal aktivitelerimizi yerine getiremeyen bizler için bu dönemde psikolojimizi ayakta tutmak hiç olmadığı kadar önem arz ediyor.

Uzmanların bu konuda görüşleri, evinizde olmamıza rağmen günlük rutinlerimizi koşullar içerisinde yerine getirmeye devam etmemiz yönünde. Çalışma hayatımıza aynı tempo ile devam etmek, mesai saatlerinde ofise nasıl gidiyor isek aynı özenle iş başına geçmek gibi noktalar, bu döneme karşı tutumumuzu çok daha normal hale getirecektir.

Günümüz stresiyle nefes alamayan saç deriniz zamanla kurur. Kendisini korumak ve dengesini bulmak isteyen saç derisi daha fazla yağ üretir. Bu soruna uygun şampuan kullanmak gereklidir. Bunun için ise, Naturtres duş bakım ürünleri istediğimiz ferahlığı sağlıyor. Naturtres Çay Ağacı ve Limon Şampuanının ferahlatıcı, hacim veren etkisiyle saçlar matlaşmadan derinlemesine temizlenir ve parlar. Ardından kullanacağınız duş jelinin rahatlatıcı etkisiyle, kendinizi bir spa salonunda masaj yaptırır gibi hissedeceksiniz.

Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman stresli durumlarla daha kolay başa çıkabiliriz. Kişisel bakımımızla ilgilenmek, sağlıklı beslenmek ve evde yapacağımız herhangi bir aktivite stresin kontrol altına alınmasında faydalı olabilecektir. Kendimize vakit ayırmaya, bizi mutlu edecek şeyler yapmaya devam edelim.

Scroll to top