BERNHARD H. MAYER

Kişisel bakımına ve dış görünüşüne önem veren insanların sık kullandığı aksesuarlardan birisi de saatlerdir. Saat kullanan insanlar genelde kombinlerini tamamlayıcı bir aksesuar olarak bunu tercih ederler. Saatler aslında yerine göre de prestij meselesidir. Önemli davetlerde veya toplantılarda şıklığınızı tamamlayan vazgeçilmez bir aksesuardır. Buradaki en önemli nokta ise saatin kalitesidir. Çünkü saatin kalitesi kişinin öneminin bir göstergesidir.

Bernhard H. Mayer 1871 yılından beri kaliteye odaklanmış ve müşterisinin şıklığını tamamlayacak ve ona prestij katacak saatler üretmiştir. Yeni nesil akıllı saatler bile Bernhard H. Mayer’i tahtından indirememiştir.

Dünya çapındaki saat ustaları arasında Bernhard H. Mayer®’in elde ettiği prestij ve itibar sadece saatçilik atölyelerinde bulunan teknik bilgi kaynakları ve istisnai beceri nedeniyle değildir

buy flagyl online uk>

, her bir saatin mükemmelliği, Mayer aile işletmesinin 1871’den beri mükemmellik felsefesinde uyguladığı tutarlılıktan gelir. Her durum için mükemmel, çarpıcı bir özel tasarım koleksiyon sunan Bernhard H. Mayer®, kullanıcısının güvenilirlik ve estetik konusundaki yüksek standartlarının referansıdır.

QNET için İsviçre’de kaliteli, şık ve lüks saatler üreten Bernhard H. Mayer bu yolda istikrarlı bir şekilde üretimini devam ettiriyor. Bugün kaliteli ve şık saat denilince akıllara gelen ilk ülke İsviçre’dir. Bu ülke de üretilen saatlerin kalitesi ve şıklığı tartışılmaz. Bernhard H. Mayer’de bunu en iyi şekilde yapıyor.

Kadınlar lüks ve şık bir görünüm için saati aksesuar olarak tercih ederken, erkekler ise prestij için saati aksesuar olarak tercih ediyor. Durum böyle olunca da gözler haliyle Bernhard H. Mayer’de oluyor. İsviçre’de şöyle bir gelenek var, saat bir hediye olarak verilir ve bu gelenek nesillerce devam eder. Eşler birbirine saatler hediye ederler, ve çocuklardan torunlara, torunlardan çocuklara şeklinde devam eder.

Günümüzde ise akıllı saatlerde aynı geleneği yakalamak çok zor. İsviçre saatleri hediye kültürünün bir devamıdır. Erkekler iş hayatında kariyer yolculuklarında kadınlar ise modanın değişmeyen bir parçası  olduğu için İsviçre yapımı saatleri tercih ederler. Bu nedenle tercih edilir. Bernhard H. Mayer de QNET için yıllardır kalitesinden ödün vermeden saatler üretiyor.

Bernhard H. Mayer aslında sadece saat üretmiyor. Bernhard H. Mayer QNET için aynı zamanda takı da üretiyor. Bernhard H. Mayer® takı koleksiyonu değerli nesneleri giyilebilir zamansız lüks sembollerine çevirirken, usta zanaatkarlar ve tasarımcılar, kendine has yaratıcılık ve zevkle, hepsi birbirinden farklı bir tarza ve kullanıcıların kişisel zevklerine uyan bireyselliğe sahip muhteşem ve büyüleyici mücevher parçaları koleksiyonunu oluşturdu.

Etiketler : Qnet, doğrudan satış, kurumsal şirket, bağımsız temsilci, ek gelir, ek iş, kariyer fırsatı, statü, girişimcilik, iş fırsatı, qnet türkiye, qnet ürün, Bernhard h. Mayer, saat, kaliteli sat, prestij, hediye saat, isviçre saat,

Scroll to top