BRILLE PREMIUM

Gün içerisinde yediğimiz içtiğimiz her şey diş sağlığımızı etkiliyor. Bu nedenle diş ve ağız sağlığına dikkat etmek oldukça önemli bir durum haline geliyor. Ağız bakım sağlığı önemsenmediğinde ilerleyen dönemlerde ciddi sağlık sorunları ile karşılaşılıyor. QNET’in kişisel bakım kategorisinde bulabileceğiniz Brille Premium ağız bakım serisi tüm bu sorunlara çözüm sunuyor.

Brille Premium Ağız Bakım Serisinde Hangi Ürünler Var?

Ağız bakımızın için gerekli olan ne varsa hepsi Brille Premium ağız bakım serisinde mevcut.  Brille Premium Diş Macunu, antiseptik olarak bilinen mür, nane, aynısefa ve antibakteriyel özelliği ile bilinen greyfurt yağları ve mikrobiyen özelliklerini destekleyen limon otu yağı ile doğal bir şekilde üretilmektedir.  Bahsettiğimiz tüm bu yağların kendine özgü faydaları bulunmaktadır. Brille Premium’un özel formülü ile etkisi uzun süre devam eden ve bakteri öldürme özelliğine sahip olan bu diş macunu favori ağız bakım ürününüz olacak.


Brille Premium ağız bakım serisinin bir diğer ürünü ise ağız bakım sağlığınızın olmazsa olmazı ağız bakım suyudur. Ferah bir nefes için ihtiyacınız olan ürünlerden biri olan ağız bakım suyu özellikle diş fırçasının erişemediği yerlerde imdadınıza koşuyor. Günde 2-3 kez kullanılan bilen ağız bakım suyu karşınıza çıkabilecek ağız sağlığı problemlerine karşı koruma sağlar.

QNET’in sizler için geliştirdiği bu seriye web sitemizden ulaşabilir ve hemen sahip olabilirsiniz. Sağlıklı bir ağız için tıklamanız yeterli!

Etiketler : Brille premium, qnet diş macunu, diş macunu, ağız bakım, kişisel bakım, ferah nefes, doğrudan satış, qnet ürün, kurumsal şirket, ek gelir, pazarlama,  network,

Scroll to top