COULEURS BY QNET

Couleurs by QNET, her kadının makyaj deneyiminden elde etmek istediği sonuçları yakalayabileceği, güzellik çözümlerinin tamamını sizlere sunan bir güzellik markasıdır.

Sürekli değişen güzellik trendleri, günümüz kadınlarını başka arayışlara yönlendirmektedir. Bu arayışı göz ardı etmeden yola çıkan Couleurs by QNET, size sunduğu yeni ürün grupları sayesinde makyaj rutininizi değiştirmenize ve kişiliğinize başka renkler  katmanıza olanak sağlayacaktır.

Couleurs by QNET, kaliteden ve güzellikten ödün vermeden, kendini kadının istediği görünüme kavuşmasına adar. Couleurs by QNET güzellik ürünleri ile ideal görünümünüzü zahmetsizce yaratabilir, ruh halinize, kişiliğinize ve cilt tonunuza uyacak birçok rengi; kendinizi baştan keşfedebilirsiniz.

Couleurs By QNET’in Ürün Çeşitleri Nelerdir?

RUJ

Size kendinizi mükemmel hissettirecek ve harika görünmenizi sağlayacak 12 farklı tondaki ruj seçenekleriyle dudaklarınızı öne çıkarabilirsiniz. Tek bir dokunuşla yoğun renk veren, kolaylıkla sürülebilen ve ince dokunuşuyla mükemmel formüle sahip rujlar, kadife yumuşaklığı sağlarken aynı zamanda dudaklarınızı nemlendirebilirsiniz. Tarzınız ya da ruh haliniz ne olursa olsun bu renkler, size dudaklarınızda istediğiniz yoğunlukta ve tonlarda etkisi uzun süren bir deneyim yaşatacaktır.

GÖZ FARI
Gözlerinizin daha ışıltılı görünmesini sağlayacak Couleurs by QNET göz farlarının uygulaması, yumuşak dokusu sayesinde çok kolaydır ve bu farlar tek sürüşte belirgin bir renk elde etmenizi sağlar. Her bir kutu birbiriyle uyumlu olacak şekilde tasarlanmış 4 farklı renkten oluşur ve toplam 6 farklı kutu seçeceği bulunmaktadır. İster koyu veya füme tonlarda, isterse canlı ve taze bir görünüş için olsun, bu seçkin renkler size istediğiniz görünümü sağlayacaktır. Sofistike bej tonlarından, yoğun ve canlı renklere kadar uzanan geniş renk yelpazesiyle bu göz farları ile arzuladığınız muhteşem görüntüye  kısa süre içersinde kavuşabilirsiniz.

ALLIK

Couleurs by QNET’in sıcak tonlarda, doğal görünümlü pudra allıkları, cildinize doğal bir renk katacaktır. Elmacık kemiklerinizin, kas kemiğinizin ve şakaklarınızın üzerine ya da ışığın doğal olarak yüzünüze vurduğu noktalara allığınızı sürdüğünüzde  gerçek yüzünüzün ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Tasarım harikası bu allık ile yanaklarınıza uzun süreli kalıcı renk ve canlılık katabilirsiniz.

PUDRA

Couleurs by QNET pudralar ile cilt tonunuzu kusursuz bir şekilde tamamlayıp, kırışıklıkları ve çizgileri kapatabilirsiniz. Kullanışlı bir pudralık içerisinde olup, her kullanımda  başka bir haz duyacağınız kalıcı ve kaşmir yumuşaklığında sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Nemlendiricinizin veya fondöteninizin üzerine şeffaf bir ışıltı ekleyip, anında yüzünüze daha taze bir görünüm kazandırabilir, elde ettiğiniz doğal görünümün keyfini çıkarabilirsiniz.

Etiketler : Couleurs by qnet, qnet makyaj malzemesi, trend, güzellik sırrı, ideal görünüm, ruj, göz farı, pudra, allık, renk yelpazesi, canlı renkler, kendini keşfetmek,

Scroll to top