DEFY

Çevresel faktörlerin cildimizde oluşturduğu olumsuz etkiler aslında hepimizin ortak sıkıntısıdır. Bir de buna tıraş sonrası cildin tahriş olması eklendiğinde cildimiz ciddi anlamda sorunlar ve etkilerle karşı karşıya kalmaktadır. QNET’in kişisel bakım ürünlerinden biri olan DEFY DIRT FIGHTER (Temizleyici) cildinizi en az sizin kadar sever ve onu çevresel faktörlere karşı korur.

Burada bahsedilen çevresel faktörler aslında oldukça fazla, bunların başında güneş ışınları ve tıraş nedeniyle meydana gelen tahriş yer alıyor. QNET markasının ürünü olan DEFY DIRT FIGHTER cildinizin temizlenmesine, nemlenmesine, pürüzlerin onarılmasına, sıkılaşmasına ve hatta cilt tonunuzun eşitlenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda sivilce oluşumunu önlemeye ve yağlı deriyi dengelemeye, tıraş nedeniyle cildin tahriş seviyesini azaltmaya yardımcı olur.

DEFY YOUTH TONIC
QNET markasının kişisel bakım ürünlerinden bir diğeri ise DEFY YOUTH TONİC (Gençleştirici Tonik). Adından da anlaşılacağı üzere bu ürün çekici görünmek isteyen herhangi bir erkek için gücünü azaltmayan bir serumdur. Etkisini TRI-GENICS’ten alan ve erkekliğinizi dokunulmaz kılan ince çizgilerin ve kırışıklıkların kötülüğüne karşı savaşan ürün, içerisindeki harika bileşenleri cildinize daha iyi iletebilmek için mikronize yapıda su kullanır.

DEFY YOUTH TONIC sizi daha dinamik ve genç bir görünüme kavuşturuyor. Ürün yüzünüzdeki çizgileri azaltmaya olanak sağlarken, aynı zamanda cildinizi sıkılaştırmaya, nemlendirmeye, sarkmasını gidermeye de yardımcı olur. İçerisinde TRI-GENICS barındıran bu tonic, erken yaşlanmayı geciktiren ve elastikliği artıran üç güçlü peptitin eşsiz bir karışımıdır. Bu formüldeki her bir peptit kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olur ve cildinizin gençlik dolu özelliklerini geri kazandırır.

Gençlenştirici etkisi ile DEFY YOUTH TONIC Argireline, doğal amino asitten oluşan kırışıklık önleyici benzersiz bir peptittir ve yalnızca 25 gün içinde kırışıkları %17 azaltır. X50 Myocept kırışıklıkları gidermek ve kas kasılmasını azaltmak için en son teknolojinin kullanıldığı bir kozmetik iletim sistemidir. Silanetriol ve Hiyalüronik A cildi nemlendirmek, kollajen ve hücre üretimini stimüle etmek ve cilt hücrelerinin hayatta kalmasını artırmak üzere geliştirilmiş aktif bir bileşendir ve cildinizin sıkı, hayat dolu kalmasını sağlar.

Etiketler : qnet, defy, defy youth tonic, cilt bakımı, kişisel bakım, erkek bakımı, tıraş bakım, tıraş sonrası, kırışıklık önleyici, gençlik serumu, ek gelir, doğrudan satış, bağımsız temsilci,

Scroll to top