DEFY’İ NEDEN KULLANMALISINIZ?

Hava kirliliği ve tükettiğimiz gıdalar cildimizin yıpranmasına neden olmaktadır. Bu yüzden artık erkekler de kadınlar kadar kişisel bakımlarına özen gösteriyor. Düzenli bakım yaptıran erkekler bu sayede pek çok cilt probleminden de kurtulmuş oluyor.

Erkek cildi yağlıdır, kir ve bakteri gibi faktörleri üzerinde toplamaya, gözeneklerin tıkanmasına müsaittir. Tıraş olmak ise leke ve kusurların ortaya çıkması riskini artırır, cilt problemlerini şiddetlendirir. Tıraş tahrişe kızarıklığa ve iltihaplanmaya neden olabilir. Stres ise metabolizmayı ve cilt yenileme hızını etkiler. Bu döngünün yavaşlaması fazla ölü cilt hücresi oluşumuna ve donuk bir cilt rengine yol açar. Stres, cilt yağı üretimini artırabilir ve bu da cilt üzerine daha fazla kir ve bakteriye sebep olabilir.

Size Defy markasının 2 üründen ve bu ürünleri neden kullanmanız gerektiğinden bahsedeceğiz.

DEFY DIRT FIGHTER

Defy Dirt Fighter cildinizi temizlemeye ve pürüzleri gidermeye yardımcı olur. İçeriğindeki bileşenler sayesinde cildi sıkılaştırır hatta cilt tonunuzu dengelemeye yardımcı olur. Kuruyan cildi nemlendirirken aynı anda sivilce, akne, siyah nokta ile savaşır, yağlı cildi dengeler. Tıraş esnasında tahriş oluşumunun da önüne geçer. Defy Dirt Fighter cildinizi çevresel etmenlere karşı koruyan aktif içeriklere sahip NVIRO-P kombinasyonuna sahiptir. Bu sayede cildinizi hızlıca temizler ve çevresel etkilere karşı korur.

DEFY YOUTH TONIC

Adından da anlaşıldığı gibi Defy Youth Tonic cildinizin daha genç görünmesini sağlar. İçerisindeki bileşenler sayesinde yüzdeki kırışıklık ve çizgileri azaltmaya, sıkılaşmasına, nemlenmesine ve oluşabilecek olan cilt sarkmalarının önüne geçiyor. İçerisindeki TRI-GENICS formülüyle erken yaşlanmayı geciktiren ve elastikliği artıran üç güçlü peptitin eşsiz bir karışımıdır. Bu formüldeki her bir peptit kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olur ve cildinizin gençlik dolu özelliklerini geri kazandırır. Bu sayede cildinizin doğal güzelliği ortaya çıkmış olur.

Defy hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili yazımızı veya videomuzu izleyebilirsiniz.

Etiketler: qnet, defy, defy youth tonic, cilt bakımı, kişisel bakım, erkekler için cilt bakımı, tıraş bakımı, tıraş sonrası bakım, kırışıklık önleyici, gençlik kremi

Scroll to top