NATURTRES

Yaşanacak bir hayat konseptiyle faaliyet gösteren doğrudan satış şirketi QNET’in yeni koleksiyonu Naturtres; hindistan cevizi ve argan yağlı; çay ağacı ve limon özlü doğal içerikli saç ve duş jeli ürünleriyle günlük bakımınızı tamamlama fırsatı sunuyor.

SLS

, SLES, Silikon, Paraben, Parafin ve Tuz içermeyen ürünler organik sertifikalı içeriklere sahiptir. Güvenle ve keyifle kullanabilmeniz için özel formüllerle üretilmiştir.

 

 

Naturtres Hindistan Cevizi – Argan Yağlı Şampuan

Kuru ve normal saçlar için geliştirilen Naturtres Hindistan Cevizi – Argan Yağlı Şampuan, hindistan cevizi yağının kendine has özel etkisiyle saç tellerinizi yoğun bir şekilde nemlendirir. Argan yağının içinde bulunan E vitamini saçın ihtiyaç duyduğu miktarı karşılar. Hindistan Cevizi – Argan Yağı Şampuanının özel formülü saç uçlarının beslenmesine ve güçlendirilmesine yardımcı olur.


 

Naturtres Çay Ağacı – Limon Özlü Şampuan

Yağlı saçlar için geliştirilen Naturtres Çay Ağacı – Limon özlü Şampuan arındırıcı, ferahlatıcı, hacim veren etkisiyle saçlarınızı matlaşmadan derinlemesine temizler. Çay ağacının arındırıcı özelliğiyle limonun mis kokusunu birleştiren bu şampuanı kullandığınız andan itibaren saçlarınızda dilediğiniz parlaklığa ulaşabilirisiniz.


 

Naturtres Çay Ağacı – Limon Özlü Duş Jeli

Naturtres Çay Ağacı – Limon Duş Jeli cildinizi ferahlatır ve arındırır. Kullandığınız andan itibaren kendinizi bir spa salonunda masaj yaptırır gibi hissedebilirsiniz. Vücudunuzu rahatlatıp, teninizi yumuşatan bu duş jeli sizin vazgeçilmezlerinizin arasına girebilir.  Naturtres Çay Ağacı – Limon Özlü Duş Jeli cildinizi temizler ve nemlendirir, böylece banyo ritüelinizin vazgeçilmez bir parçası olur.


 

Naturtres Hindistan Cevizi – Argan Yağlı Duş JeliHindistan cevizinin egzotik kokusu banyonuzu keyfe dönüştürürken, Fas’ın mucizesi, E vitamini ihtiyacını karşılayan Argan yağı vücudunuzu nemlendirerek besler.  Argan yağının nemlendirici etkisi cildinizdeki kuruluğu giderir, size pürüzsüz bir cilt bırakır.

 

​Naturtres Hindistan Cevizi – Argan Yağlı Saç Bakım Kremi

Naturtres Hindistan Cevizi – Argan Yağlı Saç Bakım Kremi saçınızı ağırlaştırmadan derinlemesine besler, korur ve nemlendirir.  Saçlara yumuşaklık ve ışıltı sağlayan E vitamini ihtiyacını karşılayan Argan yağı, Hindistan cevizi ile muhteşem bir uyum yakalayarak saçlarınızı güçlendirir. sonuç güçlü, parlak ve yumuşak saçlardır.

Etiketler :  Naturtres, qnet bakım, qnet ürün, kişisel bakım, duş jeli, şampuan, qnet şampuan, qnet duş jeli, doğrudan satış, bağımsız temsilci, günlük bakım,

Scroll to top