NEDEN BERNHARD H. MAYER MARKA SAAT KULLANMALISINIZ?

Zamansız aksesuar deyince aklınıza ne geliyor? Bu güzel yakıştırmayla anılan saatlere olan ilgi son zamanlarda bir hayli arttı. Zamanı göstermelerinin yanı sıra şık görünümleriyle prestijin simgesi olan ve dünyaca ünlü markaların birbirleriyle rekabeti sonucu tasarım harikasına dönüşen saatler, daha uzun yıllar boyunca da herkese bir şekilde hitap etmeye devam edecek gibi görünüyor.
Bugün İsviçre denilince akla şüphesiz oranın kemikleşmiş ikonu olan kaliteli ve şık saatleri geliyor. Bu ülkede üretilen saatlerin kalitesi ve şıklığı sayesinde, pek çok büyük marka “İsviçreli” olmakla övünüyor. Bernhard H. Mayer bunun en güzel örneklerinden biri. Bir saatte aranan başlıca özellikler kesinlikle kalitesi ve şıklığıdır. Bernhard H. Mayer de bunu en iyi şekilde yapıyor. Tarihin en köklü firmalarından biri olan Bernhard H. Mayer 1871 yılından bu yana kaliteli üretimi ve istikrarlı tutumuyla en çok tercih edilen saatler arasında.
Bernhard H. Mayer markası tarafından özel olarak üretilen İsviçre yapımı saatler

, kadınları ve erkekleri için birbirinden şık modeller sunuyor.

QNET için Bernhard H. Mayer in özel olarak tasarladığı Allure modeli, dinamik bilezik tasarımı ve kadranında yer alan zarif detaylarla markanın minimalist ruhunu ön plana çıkarırken, aynı zamanda asaletini yansıtıyor. Paslanmaz çelik kaplama kayışı ve özenle içerisine işlenmiş sedef taşlarıyla, sıcak yaz günlerinde taktıkça içinizi açacağa benziyor. Klasik tasarımla sportif şıklığı bir arada sunan bu yeni model, spor ve şık görünmek isteyenlerin stilini tamamlayacak harika bir aksesuar olacak.
Yakın zamanda, yenileri üretilen İsviçre yapım Bernhard H. Mayer saatler, zarafetiyle göz doldururken, her kesime ve her zevke hitap eden saatler bu kolaylığı ile de çokça defa takdirleri topladı. Markanın diğer modellerine de göz atmayı unutmayın derim. Bizden söylemesi.
Scroll to top