PHYSİO RADİANCE İLE CİLDİNİZİ YENİLEYİN

Çevresel etkenlere bağlı olarak gün içinde yüzümüzdeki hücreler bir süre sonra kendini yenileyemez hale gelmeye başlar. Özellikle de kadınlarda makyajın etkisi ile yüzdeki hücreler zarar görebiliyor. Kozmetik teknolojisinin ilerlemesi ile herkes genç kalmak ve cildinin kusursuz olmasını istiyor.

 

Physio Radiance ReplenisH¯

 

Yaz mevsiminde güneş ışınlarının da etkisi ile daha fazla zarar gören cilt hücrelerinin bakımı tek bir ürün ile oldukça zordur. QNET’in bir numaralı cilt bakım seti Physio Radiance ReplenisH¯ cildinizdeki hücreleri besler ve cildiniz eski görünümüne kavuşurken ışıltısını da geri kazanır.

 

Physio Radiance ReplenisH¯ tüm cilt tipleri için uygundur ve içerisindeki özel formülü sayesinde optimal kendi kendini yenileme ve onarım etkisine sahiptir. Sağlıklı cilt hücrelerine sahip olmak genel olarak beslenme ve uyku düzeniyle doğrudan alakalıdır. Günlük iş yoğunluğundan dolayı beslenme ve uyku düzeni ihmal edilebiliyor, durum böyle olunca Physio Radiance ReplenisH¯ devreye giriyor.

 

Physio Radiance ReplenisH¯  en yüksek hipoalerjenik cilt bakımı standardı ile benzersiz 3 ölçekli Physio Radiance Visage+ yaklaşımına sahiptir. Özel Fukodan özü ile cildinizi derinlemesine besler ve arzu ettiğiniz görünüme kavuşmanızı sağlar.

 

Physio Radiance Visage+

 

Physio Radiance Visage+ cildinizin daha genç, dinamik ve canlı görünmesine yardımcı olmak için özel olarak tasarlanan bir yüz tedavisi cihazıdır.  Galvanik Teknoloji, Radyo Frekansı ve Kromoterapi olmak üzere  yüz tedavisinde önem arz eden üç teknolojiyi tek bir cihaz üzerinde toplamıştır.

 

Yaşlanma ve kırışıklık gibi pek çok probleme karşı savaş açan Physio Radiance Visage+‘i kullanarak; yaşlılık lekelerini hafifletebilir, cildin nem seviyesini artırıp cilt dokusunu iyileştirebilir ayrıca yüz kaslarınızı şekillendirebilirsiniz.

Etiketler : Qnet, qnet ürün, doğrudan satış

, pazarlama, physio radiance, cilt temizleme, kozmetik, genç kalmak, cilt bakımı, dinamik ve canlı cilt, yaşlanma, kırışıklık önleyici, yaşlılık lekeleri,

Scroll to top