Q-BREAKS

Yaz gelmeden yaz tatili planları yapmaya başlıyoruz. Bu sene, geçen senelerde olduğu gibi ülkemizin nadide tatil beldelerine yine, tatilciler QNET Q-Breaks ile tatil yapmaya gelecek. Tatil planını iyi yapmak çok önemli bir konu çünkü iyi yapılmayan tatil planı bütün bir yazın kötü geçmesine neden olur. Bir de çalışansanız ve aldığınız yıllık izninizde güzel bir tatil yapmak istiyorsanız, planınızı mutlaka iyi yapmanız gerekir.

Peki, sizin tatil planınız nedir?

Yola çıkmanız öncesinde Ege’nin içlerine sonra ise, Ege kıyılarından Akdeniz’e doğru inseniz hoş olmaz mı? Mesela önce Denizli’den başlasanız dünyada eşi benzeri olmayan Travertenleri görseniz ya da mavisine doyulmaz Ege ve Akdeniz mavisini, güneşin sarısı ile birleştirseniz. Bunlar sanki bir hayal gibi geliyor ama QNET ile her yıl binlerce kişi tatilini  Q-Breaks ile yapıyor.

Q- Breaks’in eşsiz benzersiz tatil beldeleri ile bu yaza farklı bir giriş yapın. Pamukkale’de lüks termal otellerde, bölgenin doğal su kaynaklarını ile vücudunuzun hakettiği su terapisini verin. Bir yandan tatilin keyfini çıkarırken diğer yandan termal havuzlar ve masaj servisleri ile kendinizi ödüllendirin.

Eğer Ege Denizi’ne karşı lüks bir odada istediğiniz yemekleri hazırlayıp benzersiz bir tatil deneyimi yaşamak isterseniz, QNET; Q-Breaks ile sizlere bu imkanı da sunuyor. Bodrumun ferahlatan denizi ve havaalanına olan yakınlığı ile tesislerimizin güzel sahillerinde cildiniz güneşe doyacak. Otelde ayrıca golf meraklıları içinde golf sahaları mevcut. Ayrıca çok yakında hareketli mağazalar da açılacaktır.

QNET, Q-Breaks ile sadece Denizli ve Bodrum’da değil aynı zamanda Antalya, Fethiye, Marmaris gibi ülkemizin gözde tatil beldelerindeki otelleri de hizmetinize sunuyor. Tesislerin genelinde; yüzme havuzu, egzersiz ekipmanları, sauna, spa, jakuzi, oyun alanları, canlı  müzik, restoranlar, internet bağlantısı ve sosyal tesis alanlarında büfe gibi imkanlar bulunuyor. Rahatlamak isteyenler için, spa merkezi, saunalar, hamamlar ve açık havuz gibi (sitede ve kardeş tatil beldelerindeki) tesisler ihtiyaçlarınızı tatmin edecektir.

QNET’in  Q-Breaks ile sunmuş olduğu tüm hizmetlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.qnetturkiye.com.tr/tr/products/holidays/q-breaks/

Etiketler : qnet, q-breaks, tatil, tatil planı, qnet tatil, doğrudan satış, pazarlama, network, yaz tatili, Ege tatil, akdeniz tatil, otel, konaklama, lüks tatil, benzersiz tatil,

Scroll to top