QNET AFRİKA ŞAMPİYONLARINI DESTEKLİYOR

Ülkemizde daha önce Fenerbahçe-Galatasaray gibi heyecanı yüksek derbiye sponsor olan QNET, lokal sponsorluklarıyla da desteklerine kesintisiz devam ediyor. QNET, geçtiğimiz yıl Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Erkek Voleybol Takımı’na sponsor oldu. 2018 yılında ise Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi Kız Futbol Takımı’nı destekliyor. Dünyanın en iyi futbol ligi olarak kabul edilen Premier Lig’in şampiyonu Manchester City’i destekleyen QNET, aynı desteği Afrika şampiyonalarına da veriyor.

Yıllardır süregelen bir gelenek halini alan, milyonları stadyumlarda ve ekran başında toplayan FIFA Konfederasyon Kupası tüm heyecanı ile devam ediyor. Futbol severlere keyifli anlar yaşatan konfederasyon turnuvaları, son zamanlarda yakından takip ediliyor.

Konfederasyon kupaları içerisinde en çok izlenen turnuvalardan biri de CAF. Afrika ülkelerinin başarılı takımlarını bir araya getiren CAF’ın şampiyonlarına destek olan QNET, 10 yıldan beri Türkiye’de varlığını sürdürüyor. Yurtdışında ise 100’den fazla ülkede hizmet gösteren QNET,  spora ve sporcuya destek olmaya devam ediyor.

 

 

CAF Nedir?

 

Afrika Konfederasyon Şampiyonası anlamına gelen CAF, 53 Afrika ülkesinin katılımı ile gerçekleşiyor. İçerisinde şampiyon futbol takımlarının yer aldığı CAF, kulüpler seviyesindeki en büyük organizasyon olarak biliniyor.

 

Afrika futbolu marka değerini gün geçtikçe artırıyor. Bu değer artışının önemli unsurlarından birisi ise global sponsorluk desteğinin artması. Bu sponsorlar arasında sporu her zaman destekleyen QNET de yer alacak. CAF Total Konfederasyon Kupası

buy doxycycline online>

, CAF Total Şampiyonlar Ligi ve CAF Total Süper Kupası olmak üzere Afrika’nın en önemli üç kulüp lig şampiyonasının resmi sponsoru olan QNET, spora verdiği desteğe hız kesmeden devam ediyor. Üç önemli şampiyonanın resmi doğrudan satış ortaklığını yapan QNET’in logosu, yapılacak maçlar sürecinde LED ve röportaj panolarında yer alacak. Bağımsız Temsilciler ise şampiyona boyunca özel imkanlara ve ürün fırsatlarına sahip olacak.

Etiketler : qnet, fenerbahçe, galatasaray, afrika, sponsor, sponsorluk, destek, aile ve sosyal politikalar gençlik ve spor kulübü, caf, Afrika Konfederasyon Şampiyonası, bağımsız temsilci,

Scroll to top