QNET FORMULA 1’İ DESTEKLEDİ

Her yıl farklı ülkelerde yapılan motor sporları çeşitli branşları içinde barındırıyor. Otomobil yarışlarından, motor yarışlarına, motor yarışlarından kamyon yarışlarına kadar pek çok branşı bulunmakta. Bu branşlar içinde ise en çok izlenenlerden biri şüphesiz ki Formula 1’dir.

Formula 1 takımları arasında Marussia F1 Takımı’nın farklı bir yeri vardır. Marussia F1

Cialis and Viagra UK>

, İngiltere’deki Oxfordshire’da bulunan Banbury merkezli bir İngiliz-Rus Formula 1 yarış takımıdır. Ekip, daha önce Moskova merkezli bir spor otomobil üreticisi olan Marussia Motors’un bir yan kuruluşu olan Manor Motorsport tarafından kuruldu. Takım, başlangıçta 2010 yılında “Virgin Racing” adıyla yarışmaya başladı; ertesi yıl Virgin, Marussia’yı 2012 yılı için “Marussia F1 Takımı” olarak yeniden isimlendirdi.

Serbest girişimciliğin ruhundaki azim ve rekabet, tüm spor branşlarında olduğu gibi motor sporlarında da ortaya konuluyor. QNET günümüzde olduğu gibi geçmişte de sponsorluk konusunda oldukça aktif bir yapıdaydı. Sponsor olduğu her birliktelik genelde başarıya ulaşıyor ve Virgin Racing ile olan 2011’de başlayan ortaklık bir yıl boyunca zaferlerle sürmüştü. 2012 yılına geldiğimizde ise Racing Virgin takımının ismi Marussia F1 olarak değişime uğradı. Bu durum aslında Rus takımın ne denli büyük bir vizyona ve azime sahip olduğunun bir göstergesiydi.

QNET, 2011’de Formula dünyasına çok hızlı giriş yapmıştı ve Marussia F1 Takımı’nın sponsoru olarak bu takımın iki yarış arabasının üzerinde, pilotların tulum ve kasklarında logosunun bulunmasından dolayı, marka olarak tüm dünyada neredeyse yarım milyardan fazla insana kendini gösterme fırsatı elde etmişti. Böyle başlayan QNET’in sponsorluk hikayesi günümüzde de başarılı bir şekilde kendini göstermeye, farklı spor branşlarında daha fazla destek olmaya ve doğal olarak daha fazla kitleye erişmeye devam ediyor.

Etiketler : qnet, sponsor, sponsorluk, formula 1, qnet sponsorluk, destek, Marussia F1, Virgin Racing, Oxfordshire, yarış pilotu, yarış sponsoru, spora destek,

Scroll to top