QNET GİRİŞİMCİLERİN YANINDA!

Bu yazımızda girişimci kişiliğimizi gün yüzüne çıkarmanız konusunda sizi cesaretlendirecek bir insandan bahsedeceğiz. Ömer Gökhan Sefi, çıktığı girişimcilik yolunda çok sayıda girişimcinin de karşılaştığı sıkıntılarla karşılaştı. Yapmaya çalıştığı işte başarıya ulaşamadı ve zor durumlarla karşı karşıya kaldı.

Her ne kadar zorluklarla karşı karşıya kalsa da Ömer Gökhan Sefi içindeki girişimci ruhu asla kaybetmedi. Zor günlerinde bir tanıdığı aracılığıyla QNET ile tanıştı ve bu tanışma hayatının dönüm noktalarından birisi oldu. Ömer Gökhan Sefi

, QNET’in girişimciler için sağladığı avantajlardan yararlanarak işini büyüttü ve kötü günleri geride bıraktı.

Yukarıda Ömer Gökhan Sefi’nin hikayesini genel hatlarıyla aktardık. Videoda onun ağzından detaylarıyla dinleyelim 🙂

QNET dünya genelinde 20 yıldır girişimci adaylarına, satabilecekleri kaliteli ürün ya da hizmetler, network, kendilerini geliştirmeleri için eğitimler… gibi çok sayıda fırsat sunuyor. Sizler de Ömer Gökhan Sefi gibi bu ayrıcalıklardan yararlanarak yepyeni bir kariyer ve hayatın kapılarını açabilirsiniz. Siz bu kariyer ve hayat inşasına başladığınız andan itibaren QNET yanınızda olacak!

QNET’in hikayesini ve milyonlarca girişimci ile birlikte geldiğini noktayı görmek isterseniz QNET Hikayesi’nin Şimdiye Kadar Olan Bölümü adlı videoyu da izleyebilirsiniz.

Etiketler : girişim hikayesi, ünlü girişim hikayeleri, yeniden doğmak, yılmadan çalışmak, hayalin varsa, ilk adım, Gökhan sefi, doğrudan satış, girişim, ek iş, ek gelir, fırsat, qnet, qnet hikayesi,

Scroll to top