QNET İLE MANCHESTER CİTY’Lİ OL

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz ve sosyal sorumluluk anlamında kendini kanıtlamış bir şirket olan QNET, yeni bir projeyle daha karşımızda. Manchester City sponsoru olan şirket genç yıldızları futbola, dev bir futbol klübüyle katmak için yeni yetenekleri arıyor. Bir çok gencin hayali olan Manchester City Kampı’na tam 12 günlük eğitime gönderiyor. Türkiye’de sıkça duyamadığımız bir projeye imza atan şirket, gençlere ve geleceğe yatırımın önemli olduğunu vurguluyor.

Yarışmaya katılmak için 13 ile 17 yaş arasında lisanslı futbolcu adayları arayan şirket, 2 kişiyi İngiltere’ye Manchester City kampına götürecek. Genç yeteneklerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak ve onların yanında destek olacaklar. Böyle büyük bir hayalin ilk adımları olmak gerçekten çok güzel bir duygu ve düşünce. Projenin ana sloganı olan “Gökyüzünden büyük hayaller kur” ile gençlerin her zaman daha ileriye gitmelerini, motive etmeyi amaçlıyorlar.

Katılımcı olmak isteyen gençlerin QNET markasının sosyal medya adreslerini takip ediyor olması ve www.qnetturkiye.blog sayfasında bulunan formu eksiksiz doldurarak yarışmaya katılabilirler. Yarışmaya son katılım tarihi 10 mayısta sona eriyor, bu yüzden acele etmenizde fayda olacaktır. Birçok gencin yoğun bir şekilde katıldığı ve hayallerini gerçekleştirmek için başvurduğu markaya talep her geçen gün artıyor.

Yarışma kazananları 20 mayıs tarihinde QNET sosyal medya hesaplarından duyurulacak. 2 as 2 yedek şeklinde, yarışma koşullarına uygunlukları kontrol edilerek kazananlar belirlenecek. Siz de QNET’in ve Manchester City’nin bir parçası olmak istiyorsanız bağımsız temsilci olabilir ve bu aileye katılabilirsiniz.

QNET Sosyal Medya Hesapları

Yarışmaya Katılım Yolları

Etiketler : QNET, Manchester City, Futbol, Genç Yetenek, Yarışma, Futbol Eğitimi, Futbol Kampı, Gökyüzünden Büyük Hayaller

Scroll to top