QNET İLE NASIL KAZANIRIM

Dünyada 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren QNET’in kendine özel markaları olan HomePure Su Arıtma Filtre Sistemi, İsviçre el yapımı Bernhard H. Mayer saat ve takıları ya da Q-breaks konaklama ürünleri ilginizi çekmiş olabilir. Bu ilgiyle birlikte fırsatlardan da yararlanmak ve girişimcilik ruhunuzun açığa çıkmasıyla Bağımsız Temsilci olmaya karar vermiş olabilirsiniz. QNET’e referans bularak üye oldunuz diyelim, satın alma ve diğer işlemleri nasıl yapacağınıza dair adım adım neler mi yapacaksınız? Buyurunuz yazımıza!
Satın alma işlemi için Sanal ofisinizin ‘Temsilci Girişi’ bölümünden TK ile başlayan üyelik numaranızı ve şifrenizi girerek giriş yaptıktan sonra, “Şimdi Alışveriş Yap” kısmından alışveriş sayfanıza erişebilir ve bu kısımdan alışveriş yapabilirsiniz

Puanlarımı nasıl görüyorum?
Puanlarınızı sanal ofisinizde yer alan “BV Counter” kısmından haftalık görüntüleyebilirsiniz.  Bu kısımda görüntülemek istediğiniz hafta, yılı ve TC kısmını seçtikten sonra “Göster” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu kısımda seçtiğiniz haftaya göre BV alışlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Puanlarımı nasıl hesaplıyorum?
Puanlarınızı Soyağacınıza girerek hesaplayabilirsiniz. Burada sizin sağ ve sol tarafınızdaki puanları görebilirsiniz.
Soyağacınıza Sanal Ofisinizin aşağıdaki kısmından görüntüleyebilirsiniz.

Komisyon kazancımı nasıl görüntülerim?
Komisyon kazancınızı görüntülemek için Sanal ofisinizden Komisyon Sayacınıza girebilir

, haftayı seçerek haftalık kazancınızı görüntüleyebilirsiniz.

 

Nasıl Seviyemi ilerletebilirim?
Mevcut seviyenizden bir sonraki seviyeye geçmek için yapmanız gerekenleri görebileceğiniz yer Seviye Gösterge Panosudur. Bu panoya Sanal ofisinizdeki “Benim Etkinliğim ve Benim Performansım” bölümünden giriş yapabilirsiniz.

Aşağıda Silver Star Seviyesinde olan bir üyenin Gold star seviyesine geçmesi için gereken gereksinimleri sanal ofisindeki Seviye İlerleme tablosunda görüntülediği örnek tablo mevcuttur.

Etiketler : Qnet nedir, qnet kurucusu, girişimci, bağımsız girişimci, doğrudan satış, qnet ürün, doğrudan pazarlama, vizyon, misyon, doğru seçim, doğru karar, qnet, bilinmesi gerekenler, iş planlaması, su arıtma cihazı, makyaj malzemesi, Bernhard h. Mayer, q-breaks,

Scroll to top