QNET MİSYONU VE VİZYONU

QNET Nedir?
2010 yılından beri ülkemizde faaliyet gösteren, dünya genelinde ise 150’den fazla ülkede “Dünyaya değer katmak için kendini geliştir” anlayışı ile hareket eden QNET, her geçen gün bağımsız girişimcileri bünyesine katarak varlığını ve konumunu güçlendiriyor. En temelde QNET doğrudan satış sektöründe küresel çapta büyüklüğe sahip ve tamamen insan odaklı bir oluşumdur.

QNET Misyonu
QNET, sunduğu ürünlerle bağımsız girişimcilerin hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor. Kurulduğu günden bugüne kadar hem insanlığın hem de bireyin faydasını kendine misyon edinmiş olan QNET, doğrudan pazarlama sektörünün de öncüsü konumunda yer alıyor. En temelde insana özen gösteren ve dokunduğu her insanın hayatını güzelleştirmeyi amaçlarken, bu doğrultuda temel değer olarak özenli çalışma, hizmet ve doğruluğu kurum kültürü olarak benimsemiş durumdadır.

QNET Vizyonu
Faaliyet gösterdiği ülkelerde farkını ortaya koyan ve doğrudan satış alanınıda sektörün lideri olmayı kendine vizyon edinen QNET, bu doğrultuda hızlı bir şekilde ve emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

İnsanların günlük hayat karmaşası ve yoğunluğunun hayallerini ertelemelerine neden olduğunu ortaya koyan QNET, hayallerin bir gün gerçek olabileceği düşüncesini ortaya koymaktadır. Kendine, insanlara değer katmayı ve insanları hayallerine ulaştırmayı ilke edinmiştir.

Hepimiz daha güzel ve sağlam bir gelecek kurmak ve bizden sonra gelecek neslimize sağlıklı ve standartı yüksek bir hayat bırakmak isteriz. İşte tüm bunlar aslında kişinin kendisini gerçekleştirebilmesinden geçiyor. Kişi kendini ne oranda gerçekleştirirse, hayalini kurduğu her şey bir gün gerçek olur ve onu istediği yere ulaştırır. QNET tam da bu noktaya odaklanarak merkezine “İnsanlığa yardım etmek için kendini yükselt” anlayışını benimsemiştir.

Yaşamımız boyunca yaptığımız seçimler bizi bir yerelere götürür ve bu seçimler doğrultusunda hayallerimiz ya gerçek olur ya da hayal olarak kalmaya devam eder. Hayallerimizin gerçek olması yapacağımız doğru seçimlere bağlıdır. Doğru seçim ise insana odaklanan bir yapıya dahil olmaktır.

Etiketler : Qnet nedir

, qnet kurucusu, girişimci, bağımsız girişimci, doğrudan satış, qnet ürün, doğrudan pazarlama, vizyon, misyon, doğru seçim, doğru karar, qnet,

Scroll to top