QNET NEDİR?

QNET, her yaştan ve statüden insana girişimcilik fırsatı yaratan online alışveriş platformudur. Aynı zamanda insanlara yeni bir kariyer fırsatı sunan bir iş modelidir.
QNET Kurumsal Bir Yapıdır
Dünya genelinde 1998 yılından bu yana hizmet veren QNET’in 10 milyon bağımsız temsilcisi bulunmaktadır. 100’e yakın ülkede faaliyet gösteren QNET, 2010 yılından bu yana ülkemizde de hizmet vermektedir. Türkiye’de bulunan 135 bin temsilcisiyle alanının en güçlü şirketi pozisyonundadır.
Doğrudan Satış Modelini Benimser
QNET, bir satıcının anlatarak ya da göstererek bir tüketim malını satışa sunması anlamını taşıyan doğrudan satış modelini benimser. Bu modeli e-ticaret ile bütünleştirerek yenilikçi bir satış yöntemi sunar.
En İyiyi Sunmayı Amaçlar
Herkese uygun olarak hazırlanan kaliteli ürün yelpazesi, iş fırsatları, Ödeme Planı, iş ortaklarının her zaman yanında olan QNET Türkiye Sanal Ofisi ile her zaman en iyiyi sunmayı misyon olarak belirlemiştir.
Sorunları Çözüme Kavuşturur
Girişimcilerin en büyük sorunları arasında yer alan yüksek giriş maliyetleri, stok kontrolü ve envanterleme gibi zorlukları ortadan kaldırarak iş ortaklarına daha rahat bir çalışma ortamı sunar. Ayrıca girişimcilere tam ya da yarı zamanlı çalışma fırsatı verir.
Herkese Uygun Ürünler Sunar
QNET

Buy Pharmacy online>

, kozmetikten, konaklama ürünü, öğrenim ve ev araçları gibi ürünleriyle yaşamın her anına yönelik farklı ihtiyaç ve taleplere cevap vermektedir.

Etiketler : Qnet, doğrudan satış, kurumsal şirket, bağımsız temsilci, ek gelir, ek iş, kariyer fırsatı, statü, girişimcilik, iş fırsatı, qnet türkiye, qnet ürün,

Scroll to top