QNET PAVAN RAVİSHANKAR’I DESTEKLİYOR

Tüm dünyada izlenen ve izleyicileri ekranlara, pistlere, adrenaline sürükleyen, dünya genelinde en çok izlenen spor branşlarından biri olan futbolun, QNET’in sponsorluk çalışmaları kapsamında yaptığı çalışmaların başında yer aldığını bilmeyen yoktur.

Sporun her alanında yer almaktan büyük keyif alan ve hatta kendisine bu doğrultuda bir konsept belirleyen QNET, sponsorluklarına ara vermeden devam ediyor. 2010 yılında Formula 1in en gözde takımlarından biri olan ve sonradan ismi Marussia F1 olarak değişen ve izleyenlerine büyük adrenalin yaşatan takıma sponsor olmuştu.

Yaptığı sponsorluklar ile adından sıkça bahsettiren ve dünyadaki neredeyse tüm spor branşlarındaki sporcu ve yarışmacıları destekleyen QNET bu serüvenine bir yeni sponsorluk daha eklemişti. Güney Kore, Tayland ve Çin’de düzenlenen Formula Renault serilerinde başarı yakalayan ve bu alanda gelecek vaat eden isimlerden biri olan Pavan Ravishankar ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Pavan, bu sponsorluk ile başarılarına yenilerini eklemeyi hedeflerken QNET’in desteği ile birlikte tüm dünyanın büyük ilgi ile izlediği FIA F3Şampiyonasına katıldı. Geçtiğimiz yıl tek koltuklu otomobil yarışına başlayan Ravishankar, Asya Formula Renault Şampiyonası’nda dördüncü oldu ve Asya Formülü Renault’a MRF Challenge Formula’ya katılımlarla devam etti.

 
Sporun her alanında kendini gösteren QNET, Singapurlu genç yarışmacıya verdiği destek ile  aslında genç yeteneklerin de yanında olduklarını göstermiş oldu. Ayrıca QNET tüm bunların yanında disiplinli çalışma, hırs, azim de istekli olma sonucunda hayallerin gerçek olabileceğini ve buna önem verdiğini gösteriyor.

Etiketler : qnet

, sponsor, sponsorluk, formula 1, qnet sponsorluk, renault, Pavan Ravishankar, fia f3, destek, gençlere destek, hırs, azim, otomobil yarışı,

Scroll to top