QNET’TE NASIL PARA KAZANIRSINIZ?

Hepimiz mutlaka bir işte çalışıyoruz. Çalıştığımız iş kendi işimiz değilse kazandığımız çoğu zaman yeterli gelmez. “Patronu için çalışanlar asla zengin olamazlar” sözü de bunu kanıtlar nitelikte. Durum böyle olunca ek gelir şart oluyor. Ek gelir yaparken kendi işinizin patronu mu olmak istersiniz yoksa yine bir patron için çalışmak mı?

 

Cevabınız kendi işinizin patronu olmak ise yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Eğer cevabınız bir patron için çalışmaksa siz başkalarını zengin etmeye devam edebilirsiniz ve bu yazıya ihtiyacınız olmayabilir. Ek gelir olarak en fazla tercih edilen mesleklerin başında doğrudan pazarlama olarak da adlandırılan network marketing gelir. Network marketing denince de akla ilk QNET gelir. Bu yazımızda sizlere QNET ile size nasıl pazara kazanacağınızı anlatacağız.

 

Öncelikle QNET işine girdiğiniz zaman yani Bağımsız Temsilci olunca hemen para kazanmazsınız. QNET’te ürün ve hizmet satışı yaparak para kazanırsınız. Bu ürün ve hizmetleri doğrudan satış ile, perakende müşterinize satabilir ya da takımınızı satışlar anlamında motive edebilirsiniz.  

 

Eğer bu işte sabırlı ve özverili olursanız kazancınız da günlük yaptığınız asıl işinizin kat ve kat fazlası olacaktır.

 

Doğrudan pazarlamanın her geçen gün öneminin artırması ve bu işi yapan kişi sayısının sürekli artması aslında bu işi gözde bir sektör  haline getirmektedir. QNET 2010 yılından beri Türkiye’de hizmet veren bir kurum olarak bu konuda serbest girişimcilere fırsat sağlamaktadır.

Konu ile ilgili videomuzu izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=ZLfICYIDEz4

Etiketler : Kendine güvenmek, işe inanmak, ikna etmeyi bilme, harekete geçme, girişim planlaması, odak nokta seçimi, bağımsız temsilci, takım kurma, qnet, bağımsız temsilci, doğrudan satış, ürün ve hizmet satışı, sabır, cesaret,

Scroll to top