SAĞLIĞINIZ İÇİN HOMEPURE NOVA İLE TEMİZ SU İÇİN

Sağlık hepimiz için önemli, fakat onu korumak için satılan ürünler bile sağlıksız olabiliyor.

HomePure Nova gibi su filtreleri ile artık damacana veya su pompasına ihtiyacınız kalmayacak. Evde su bitmiş gibi dertleriniz olmayacak çünkü evde 9 aşamadan geçmiş ve arıtılmış suyunuzu gönül rahatlığıyla içebileceksiniz.

HomePure Nova Nedir?

HomePure Nova QNET tarafından sunulan, 9 aşamalı bir su arıtma cihazıdır. Sağlıklı ve mineral bakımından zengin su içmek isteyenlerin tercih ettiği HomePure Nova sadece QNET ile satışa sunulmaktadır.

HomePure Nova’nın 9 Aşaması Nedir?

Su sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazlardan biridir ve su ne kadar iyi arıtılırsa tadı da, içimi de bir o kadar iyi olur. HomePure Nova, içerisindeki tortu filtresi sayesinde çeşme suyundaki tortuyu filtreler. İçerisinde geliştirilmiş yüksek performanslı etkin karbon blok filtresi bulunur. Ayrıca içerisinde Japonya’dan gelen Pi Suyu seramik topları da vardır. Çeşme suyu

buy amoxil online>

, uzak kızılötesi ışın (FIR) topları, negatif iyonlu toplar, bakteri önleyici karbon tozu, 35+ ultratech fiber membran, bakteri önleyici silver-lite taş gibi aşamalardan geçerek enfes bir tada ulaşır.

Peki, HomePure Nova’nın faydaları nelerdir?

  • Minerallerle zenginleştirilmiş temiz, güvenli ve muhteşem tatta içme suyu sağlar.
  • Sağlığınız için içme suyunu Pi Suyu’na dönüştürür.
  • Elektriksiz çalıştığı için enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.
  • Kullanıcı dostu, birinci sınıf tasarımıyla rahatça içme suyunun tadını çıkarmanızı sağlar. Böylece size de lezzetli ve zengin mineralli sağlıklı su içmenin keyfi kalır.

Etiketler : Su arıtıcısı, qnet, Homepure nova, qnet ürün, temiz su, geri dönüşüm, musluk suyu kalitesi, bütçe dostu, su arıtıcı kullanımı, tasarruf, sağlık, homepure nova faydaları, kullanıcı dostu,

Scroll to top