SWISS E-LEARNING INSTITUTE

Bilgi, paylaşım ve internet çağında artık sınırlar ve mekanlar ortadan kalkıyor. Bu gelişmelere en hızlı uyum sağlayan olguların başında ise eğitim yer alıyor. Tam da bu noktada QNET, İsviçre’nin eLearning konusundaki öncü üniversitesi SMC University ile yaptığı işbirliğiyle Swiss eLearning Institute çatısı altında ülkemizdeki iş ortaklarına benzersiz bir eğitim fırsatı sunuyor.

Swiss eLearning Institute Nedir?
Swiss eLearning Institute, işletmecilik programlarıyla eğitim veren ve katılanların becerilerini geliştiren çevrimiçi eğitim platformudur. Öğrenmeyi esnek ve keyifli bir hale getiren platform, bünyesinde küresel çapta tanınan akademisyenleri barındırmaktadır. Bunların yanında bilim insanları ve saha personelleriyle birlikte güçlü bir akademik yapı oluşturur.
Swiss eLearning Institute’de yer alan programlar katılımcısına gündelik hayatta ve iş dünyasında kolayca uygulanabilecek beceriler kazandırır. Katılımcısına sağladığı diğer avantajlar ise şu şekildedir:

  • Kişisel gelişime yönelik olarak yönetilen iyi geliştirilmiş kurslar
  • Esnek programlar
  • Dilediğiniz yerden çevrimiçi olarak katılma olanağı
  • Network profesyonelleri ve akademisyenler tarafından tasarlanmış özel müfredat
  • Kursunuzu bitirdikten sonra Başarı Sertifikası

Swiss eLearning Institute Programları:

Yönetim Sanatı
Yöneticilik Sanatı programı, yöneticilik potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza, geliştirmenize ve mükemmelleştirmenize yardımcı olacaktır.

Proje Yönetimi
Bu programda bir projeyi nasıl görünür, tekrarlanabilir, ölçülebilir ve tahmin edilebilir hale getireceğiniz anlatılmaktadır. Ayrıca projenin başarıya ulaşması için yapılması gerekenler aktarılmaktadır.

Sunum ve İletişim Becerileri
Sunum ve İletişim Becerileri programı, odağına “etkili iletişimi” koyarak, liderlere ve girişimcilere başarı yolundaki en önemli yol arkadaşını sunmaktadır. Alanında lider iletişim uzmanları ve eğitimcileri tarafından verilen eğitimde, kursa katılanların hem profesyonel hem de sosyal durumlarda günlük, saatlik etkileşimler için daha iyi şekilde donanımlı hale gelmeleri amaçlanmıştır.

Pazarlama
Pazarlama kursu, müşteri ilişkilerinin belirlenmesi, oluşturulması ve yönetilmesi, güçlü bir marka oluşturma ve yönetme, Web 2.0 pazarlama olanaklarının etkin bir biçimde kullanma ve de en iyiyi başarmanız için gerekli araçlara ulaşmanızı sağlar

Motorspor Yönetimi
Spordaki stratejik kişileri özel bir kurs planı ile bir araya getirilmiştir. Kurs ortamında, motor sporu ekiplerinin gerçek yaşam örnek olayları, kapsamlı ve keyifli bir müfredatı sağlamak için kurs çerçevesi dahilinde derinlemesine analiz edilmekte ve tartışılmaktadır.

İş İngilizcesi
İş İngilizcesi programı, temel dil becerileri edinmenize ve uluslararası alanda iş dili olarak kabul gören İngilizce’yi öğrenmenize olanak sağlar.

Kariyer Tasarımı
Dikkatli bir planlama ve değerlendirme gerekliliğini odak noktası yapan Kariyer Tasarımı programı, kişisel değişimde ustalaşmanıza korkuların üstesinden gelmenize ve kullanmadığınız potansiyeli tanımanıza olanak sağlar.

Etiketler : işletmecilik, swiss e learning, smc university, kişisel gelişim, network, sertifika, yönetim sanatı, yöneticilik potansiyeli, proje yönetimi, sunum ve iletişim becerisi, pazarlama, doğrudan satış, qnet, iş ingilizcesi, kariyer tasarımı,

Scroll to top