QAFÉ GREEN COFFEE KİMLER NE İÇİN TÜKETMELİDİR?

Yeşil kahve gerçekten sağlıklı bir seçim mi? Bu kahveyi kimler tüketmeli? Kahvenin sağlık açısından şaşırtıcı yararlarını görün ve kahveyi kimler ne için tüketmeli öğrenin.
Günümüzde çaydan sonra en çok tüketilen kahve, hoş sohbetlerin, akşam keyiflerinin

, yorgunluk atmanın da gizli kahramanıdır. Aynı zamanda kahvenin sağlık açısından da birçok faydası bulunuyor. Bu konu hakkında birçok araştırmacı tarafından araştırmalar yapılıp makaleler de yazılmıştır. Biz de Sizlere en güncel ve gözde ürünlerimizden Qafe’nin içerisinde bulunan yeşil kahve ekstreli kahveden daha önce bahsetmiştik. Kısaca o konuyu tekrar hatırlatıp daha sonra yeşil kahveyi kimler ne için tüketmeli onlardan bahsedeceğiz.
“Yaşanacak Bir Hayat” konseptiyle tüketicisine ürünler sunan ve doğrudan satış ile e-ticareti bir araya getiren QNET, QAFE’yi sizler için satışa sundu. Diğer kahveler kavurma işlemi sırasında içerisindeki ‘klorojenik asit’ yararlılığını kaybederken, yeşil kahvede ‘klorojenik asit’ yararlılığını kaybetmez. Yeşil kahvede bulunabilen ancak kavrulmuş kahvede bulunmayan ‘klorojenik asit’ değerli bir antioksidandır ve doğru kişiler yeteri kadar kullandığında faydası çoktur. Peki bu kahveyi kimler ne için tüketmelidir. Gelin sizler için hazırladığımız maddelere beraber bir göz atalım.
· Bağışıklık sistemi çöken veya zayıf olan insanlarda bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.
· Kolesterol sorunu yaşayan, kolesterolü yüksek ve düşüremeyen insanlarda LDL kolesterolünü düşürmeye yardımcı olur.
· Kalp sağlığını korumaya yardımcı olan HDL kolesterolü düşük olan insanlarda HDL kolesterolünü yükseltmeye yardımcı olur.
· Diyabet hastaları veya adaylarında yüksek kan şekeri (şeker) seviyelerini düşürerek diyabet riskinin azaltılmasına yardımcı olur.
· Kilo sorunu yaşayan veya metabolizması yavaş çalışan insanlarda metabolizma hızının arttırılmasına yardımcı olur.
· Kendini halsiz, yorgun veya bitkin hisseden insanlarda dinamizim sağlamaya yardımcı olur.
· Dikkat dağınıklığı veya beyin tembelliği olan insanlarda zihinsel fonksiyonlarını ve sentez becerilerini desteklemeye yardımcı olur.

Scroll to top