QNET, Fenerbahçe HDI Erkek Voleybol Takımının Sponsoru Oldu

Kurulduğu günden bugüne kadar hem toplumun hem de bireyin faydasını kendine hedef edinen QNET, Fenerbahçe HDI erkek voleybol takımının sponsoru oldu. Fenerbahçe’nin spor kulübü olma misyonuyla, voleybol başta olmak üzere 9 farklı branşta faaliyet göstermesi ve geçmişten bugüne yaptığı yatırımlar, ulusal ve uluslararası anlamda hayata geçirdiği ilklerle, voleybolu ülke sporumuzda önemli bir noktaya taşıdı. Bu sponsorluk anlaşması da iki markanın aynı misyona sahip olduğunun en büyük göstergesi oldu.

2010 yılında Türkiye’ye adım atan QNET,‘Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir’ (RYTHM) felsefesi ile hareket eden ve güçlü sivil toplum kuruluşlarıyla sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirirken, spora ve sporcuya olan katkılarıyla adından söz ettirdi. Girişimciliği güçlendirme hedefiyle hareket eden; aitlik, azim, sabır ve heyecan gibi ortak değerler taşıdığına inandığı sporu ve sporcuları her zaman destekleyen QNET, 2014 yılından beri Manchester City Spor Kulübü’nün, 2018 yılında aynı kulübün kadın futbol takımının resmi doğrudan satış sponsoru oldu. Spora olan desteği bununla sınırlı kalmayan QNET, aynı zamanda Afrika Futbol Federasyonu (CAF) sponsorudur.

İki markanın da ekip çalışması, kararlılık ve  mükemmele olan bağlılıklarıyla başarıya ulaşarak alanlarında lider konumda olduklarını belirten QNET Türkiye Orta Asya ve Rusya Bölge Müdürü Cem Geyik, Fenerbahçe ile kurdukları sponsorluk iş birliğinden dolayı gurur duyduklarını söyledi.

Scroll to top