QNET GELENEKSEL V-CON ETKİNLİĞİ

QNET, insanların daha iyi yaşam sürmelerini sağlayan geniş ürün yelpazesiyle Asya’nın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biridir. 21 yıl boyunca, QNET’in e-ticaretin gücü ile desteklenen köklü işletme modeli, dünya çapında birçok ülkede milyonlarca girişimcinin güçlendirilmesine yardımcı oldu. Merkezi Asya’da olan QNET 2010 yılında Türkiye’ye gelmiş ve kurulduğu günden bu yana birçok başarıya imza atmıştır. Türkiye’de network marketing ve e-ticaret sektörüne girmek isteyenlerin en güvenilir adresi olmuştur.

Dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden olan QNET, her yıl düzenlediği V-Con etkinliğini 30’dan fazla ülkeden bağımsız temsilcilerin katılımıyla, görkemli bir şekilde gerçekleştirdi. 5 gün süren bu etkinliğe talep oldukça fazlaydı.

Etkinlik boyunca birçok eğitim programı, motivasyonel konuşmalar ve QNET ürünlerinin tanıtımları gerçekleştirildi. Oldukça ilgi çeken bu kongreler, bağımsız temsilciler için kaçınılmaz bir eğitim fırsatına dönüşüyor.

Etkinlikte QNET CEO’su Malou Caluza, kadın gücüne odaklandıklarını ve RYTHM felsefesiyle daha güzel bir geleceğe ulaşacağımızın altını çizdi.

QNET gerçekleştirmiş olduğu bu etkinlikte bağımsız temsilcilerinin, aslında çok büyük bir ailenin parçası olduğunu gösteriyor. Temsilcilerinin yaşadıkları toplumlara katkı sağlamalarını ve sosyal sorumluluk projelerinde yer almalarını sağlıyor. Büyüyen ailesi sayesinde doğrudan satış haber portalı Business For Home tarafından 2018 yılında En İyi 100 MLM Şirketi arasında yer aldı. Sizler de bu ailenin bir parçası olmak, girişimci ruhunuzu ortaya koyarak yaşam kalitenizi artırmak için QNET ailesine katılabilirsiniz.

QNET hakkında daha fazla bilgi almak için sosyal medya hesaplarını veya https://www.qnetturkiye.com.tr/ adresini takip edebilirsiniz.

Scroll to top