QNET İZMİR – İSTANBUL FUARI

Günümüzde artık yalnızca kaliteli ürünler üretmek, başarı, satış ve müşteri kazanmak için yeterli değildir. Bunun en büyük nedeni de bugün tüketicilerin aynı ürünü ya da hizmeti alternatifleri ile karşılaştırıp, bunların arasından seçim yapma şansına sahip olmalarıdır. Bu durum piyasada rekabetin yoğun yaşandığı yeni ortamlar doğurmuştur. Bu ortamlardan belki de en önemlisi fuarlardır.

Fuarlar rekabete etki eden en önemli faktörlerden biridir. Çünkü fuarlar üretici ve tüketicilerin doğrudan bir araya gelerek firmalarını ve ürünlerini tanıttıkları alanlardır. Fuar organizasyonları, düzenlendikleri bölgelere ciddi anlamda bir canlılık da getirmektedir. Özellikle büyük şehirlerde düzenlenen büyük fuarlar, yalnızca yerel değil, uluslararası düzeyde de ekonomik rekabette öne geçmek açısından etkili olmaktadır. Buna QNET’in İzmir ve İstanbul’da düzenlediği fuarları örnek gösterebiliriz.

1998 yılından bu yana doğrudan satış ve e-ticaret alanında hizmet veren QNET, bu sene önce İzmir’de daha sonra İstanbul’da çeşitli fuarlar düzenledi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da halka açık olarak düzenlenen fuarlara ilgi yoğundu. İstanbul’da bu yıl ikincisi düzenlenen “QNET Girişimcileri Güçlendiriyor” konseptli fuarda QNET ürün eğitmenleri de yer aldı. Bağımsız temsilcilere hem girişimcilik konusunda hem de ürünler hakkında bilgiler aktarıldı.

Önemli katılımcıların da yer aldığı fuarda düzenlenen çeşitli seminerler ve etkinliklerle bağımsız temsilcilere ve tüketicilere eğitimler verildi. İzmir ve İstanbul’da düzenlenen fuarlara basının da ilgisi yoğundu. O anları bizimle paylaşan QNET ekibi, aynı zamanda şirketin geleceği ile ilgili bilgileri de hazırladığı videoda bizlerle paylaştı.

https://www.youtube.com/watch?v=_UPnT9bQIpg&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0UePsm5ZHoDPPeyVTD8x8IvjndWbIKep-WyWv2xxXv9nhUcshEvBHBZrI

Scroll to top