QNET, MANCHESTER CITY SPONSORLUĞUNU 5 YIL DAHA UZATTI!

QNET, son iki yılın İngiltere Premier Ligi’nin şampiyonu Manchester City’nin Erkek Futbol Takımı’na 2014 yılında, Kadın Futbol Takımı’na ise 2018 yılında sponsor olmuştu. Manchester City ile geçtiğimiz 5 yıl içerisinde çok güzel işbirliklerine imza atan QNET, yeni projelerle bu büyük iş birliğine devam edecek.

Bu işbirliği iki markanın da harika ilişkilere sahip olması ve aynı hedef doğrultusunda hareket etmeleri neticesinde 5 yıl daha uzatıldı. 2018 yılında Manchester City Kadın Futbol takımına da sponsor olamasıyla sporu ve sporcuyu destekleyen QNET, bu yatırımlarına hızla devam ediyor.

Her yaştan ve statüden insana girişimcilik fırsatı yaratan QNET, “Dünyaya değer katmak için kendini geliştir” felsefesi ile hareket ederek adından söz ettirmeye devam edecek. Spora yaptığı desteklerle de başarılı işlere imza atarak 2014 yılından beri devam ettirdiği Manchester City Spor Kulübü’nün resmi doğrudan satış sponsorluğunu 2020 yılına kadar uzatan dev şirket, sponsorluk iş birliklerine bu söylemle ve yaklaşımla devam ediyor.

Manchester City ile yapılan sponsorluk anlaşması kapsamında Haziran ayında Hakan Kudin ve Yunus Mızrak, kulüp adına açılan kamp programına davet hakkı kazanmıştı. Binlerce başvurunun içinden seçilen iki genç sporcu Temmuz’da İngiltere’ye giderek 15 gün boyunca hem İngilizce öğrendi hem de tüm dünyadan gelen 80 futbolcu adayı ile birlikte futbollarını geliştirme fırsatı buldu. Manchester City Kadın Futbol takımına da sponsor olarak QNET vizyonunu ve misyonunu genişletirken aynı zamanda sporun getirdiği birlik ve beraberlik duygusunun daha üst seviyelere taşınmasına destek oluyor.

Faaliyet gösterdiği ülkelerde farkını ortaya koyan ve doğrudan satış alanınıda sektörün lideri olmayı vizyon edinerek, bu doğrultuda hızlı bir şekilde ve emin adımlarla ilerlemeye devam eden QNET, Manchester City ile gerçekleştirdiği sponsorluk çalışmaları sonucunda ayrıca QNETCity Saat serisini hazırlayarak spor severlerin büyük ilgisini çekmekte.

Scroll to top