QNET ÖDEME PLANI

QNET, sunduğu ürünlerle bağımsız girişimcilerin hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor. Kurulduğu günden bugüne kadar hem insanlığın hem de bireyin faydasını kendine misyon edinmiş olan QNET, doğrudan pazarlama sektörünün de öncüsü konumunda yer alıyor. Faaliyet gösterdiği ülkelerde farkını ortaya koyan ve doğrudan satış alanında sektörün lideri olmayı kendine vizyon edinen QNET, bu doğrultuda hızlı bir şekilde ve emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. QNET’, Bağımsız Temsilcileri’ne sunmuş olduğu  ödeme planıyla onların çalışmalarıyla doğru orantılı gelir elde etmelerine yardımcı oluyor.

QNET, müşterilerine yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olan birinci sınıf ürün ve hizmetler sunmayı ve bu ürün ile hizmetleri onların günlük yaşantılarının bir parçası haline getirmeyi amaçlıyor. Siz de bu doğrultuda QNET ile birlikte çalışarak bu misyonun bir parçası olabilirsiniz. QNET’in portföyünde yer alan ürün ve hizmetleri sattığınızda, referans olup başkalarına tavsiye edip yönlendirdiğiniz zaman sizi ödüllendiren bir ödeme planıyla gelir elde edersiniz.

REFERANS OL, TEKRARLA, YÜKSEL ve KORU disiplinlerini sağlayan ve uygulayan her QNET Bağımsız Temsilcisi (BT) sürdürülebilir bir işe sahiptir. Bu anlayış sayesinde gerçek bir gelir de elde ederler.

REFERANS OL

Satış ekibinizi oluştururken QNET ürünlerini düzenli olarak kullanmak ve bu ürünlere referans olmak, uzun vadede büyümenizi ve sürdürülebilir bir gelir sağlamanızı sağlayacak.

TEKRARLA

Sevdiğiniz bir ürün olsun ve onu tüketin. Gerçek ek gelirin tadını çıkarmak için işletmenizde bu davranışı bir alışkanlık haline getirin

YÜKSEL

QNET Achievers’ Club’da ilerledikçe birçok imkana sahip olursunuz.

KORU

Ürün satışından elde edilebilecek maksimum geliri daha fazla insanın elde etmesine yardımcı olmanızı sağlayacak sürdürülebilir ve sağlam bir işletmeniz olduğundan emin olmak için kendinizin ve ekibinizin ulaştığı başarı seviyesini koruyun.

QNET ACHIEVERS’ CLUB NEDİR?

QNET, Achievers’ Club ile çalışanlarının başarı, tutku ve coşkularına ortak olup onları taçlandırıyor. Böylece QNET bünyesindeki başarı hikayeleri sayesinde başkalarını da yüreklendiriyor.

SİZ DE QNET ACHIEVERS’ CLUB’DA BİR YILDIZ OLUN!

Diğer Yazılarımız İçin:  NASIL QNET’İN  BİR PARÇASI OLUNABİLİR?

Scroll to top