ŞIKLIĞINIZI BERNHARD H. MAYER® İLE TAMAMLAYIN

Kol saatleri, ilk üretiminden bu yana hem erkeklerin hem de kadınların vazgeçemedikleri ve ikisi için de son derece önem sahibi olan aksesuarların en başında gelir. Saat üretimi denilince akıllara zarif ve şık tasarımlarının yanı sıra sağlamlığı ve kalitesi ile tüm dünyanın dikkatini çeken ülke İsviçre’dir. 1871 yılından bu yana  “Kusursuz Zaman” mottosu ile hareket eden Bernhard H. Mayer, İsviçre saat markalarının birçoğunu gerisinde bırakıp, İsviçre’nin önde gelen saat ve takı markalarından olmayı başarmıştır.

Saat sektöründe isim yapmış olan Bernhard H. Mayer, 100 yılı aşkın süredir İsviçre yapımı saatlerini ve takılarını müşterileri ile buluşturmaya devam ediyor. Aşağıda şıklığının yanında kaliteli işçilik de sunan bazı Bernhard H. Mayer saat ve takı modellerini sizin için derledik.

1- Mecanique Diamond

Markanın klas bir kadın izlenimi yaratmak isteyenler için özel olarak ürettiği Mecanique Diamond isimli saati sınırlı üretimi ile (sadece 999 adet) şimdiden birçok kadının ilgi odağı oldu bile.Sonsuz zarafeti ve modernliği yansıtan kronometresi ile Mecanique Diamond, mor timsah derisi desenli baskılı deri kayışı ve feminen tasarımı ile her kadını sofistike bir sınıfla yansıtıyor. Sahip olduğu pek çok özellikle göz dolduran saatin kadranında yer alançerçeve üzerindeki taşlarsa markanın sahip olduğu minimalist ruhu gözler önüne seriyor. Bernhard H.Mayer’in Mecanique Diamond saatinin genel görünümü ve bıraktığı his ile kendinizi kraliçe gibi hisseder kalabalığın içerisinden sıyrılırsınız.

2- Mecanique Rose Gold

Tarz sahibi erkeklerin dikkatini cezbeden Bernhard H. Mayer markasına ait Mecanique Rose Goldile baş döndürücü olun. Zarif ve şık görünümü ile her gün ebedi lüksü kutlayan bir kronometre. Açık kasası, özel bir teknik kullanılarak özenle düzenlenmiş mavi çelik mücevherlerin güzelliğini takdir etmenizi sağlar. Bu da herkesin sahip olması gereken nadir bir mücevher anlamına gelir. Parlatılmış paslanmaz çelik 316L ve rose gold PVD kaplama Mecanique Rose Gold’u görsel olarak daha çekici kılıyor.

3- PRINCIPLES OF SUCCESS

Bernhard H. Mayer’in sınırlı sayıda ürettiği yeni saati alıcıları ile buluştu. İsviçre yapım olan bu saatten dünyada sadece 2999 adet vardır. Dato Sri Vijay Eswaran’ın izlediği başarı prensiplerini içeren Princlples Of Success özel bir saat olarak adından söz ettirmektedir. Klasik siyah saat yüzü insanlara görsel bir şölen yaşatıyor. Her parça Dato Sri Vijay Eswaran’in imzasını taşıyor.

4- Striker Victory

İsviçre yapımı Striker Victory saat modelleri, çizilmeye dayanıklı ve yansıma önleyici kaplamalı safir kristal camdan yapılmıştır. Merkezde futbol desen tasarımlı beyaz bir kubbe kadranına sahiptir. 45 dakikaya kadar sürebilen özel zamanlayıcısı saatin en çarpıcı özelliğidir. Bu özelliği sayesinde futbol taraftarlarının bir numaralı tercihi haline gelmiştir. 10 ATM’e (100 metre) kadar su geçirmez olması sayesinde, her koşulda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

5- Courage Stone (Cesaret Taşı Koleksiyonu)

 

Cesaret Taşı Koleksiyonu, içsel gücünüzü geliştirmek ve iç savaşçınızı teşvik etmek için dört çarpıcı bilezik setinden oluşuyor. Cesaret Taşlarının tarihi Nepal Krallığı’ndaki mistik dağlara kadar uzanmaktadır. Mistik ve güçlü Tiger’s Eye ve Black Onyx‘ten üretilen cesaret taşı bilezikleri, kullanıcının ihtiyacına bağlı olarak günlük kullanım için takılabilir.

Siz de https://www.qnetturkiye.com.tr/sitesini ziyaret ederek size en uygun Bernhard H. Mayer markasına ait saat ve takılara sahip olabilirsiniz.

Scroll to top