SOSYAL İZOLASYON DÖNEMİNİ KARİYERİNİZ İÇİN FIRSATA ÇEVİRİN

Haftalardır salgın nedeniyle evlerimizdeyiz. Salgın elbette çok kötü bir durum ama bu boş zamanların da bir daha elimize geçmesi zor görünüyor. Boş zamanlarımızı verimli geçirerek Covid-19’un getirdiği stres ve panikten de kurtulmak mümkün.

Bilgi Arttıkça, Stres ve Endişe Azalıyor

Küresel salgınlar gibi durumlarda yapılması gerekenler bellidir. Stres ve endişeyi azaltmaya yarayacak güncel bilgiler öğrenmek ve kendimizi geliştirmek. Bunun için de en doğru yol tabi ki de eğitimden geçiyor.

Amerikalı ünlü siyasetçi Malcolm’un “Eğitim, insanı yarına götüren pasaporttur, çünkü yarın, ona bugünden hazırlananların olacaktır.” sözü eğitimin önemini kanıtlar niteliktedir.

qLearn Evde Eğitim Fırsatı Sunuyor

Doğru bilgi öğreniminin kaygıyı azalttığından yukarıda bahsetmiştik. Evde kalma günlerimiz arttıkça stres ve kaygımız da artabiliyor. Bunu ancak yeni bilgilerle kendimizi geliştirerek azaltabilir hatta tamamen yenebiliriz. Kriz ortamında bile gelişimimizi sürdürmek, iş hayatında büyük fırsatlar olarak geri dönebilir. Kişisel gelişiminizi evinizden kursa kayıt olarak dijital ortamda sürdürmeniz mümkün. QNET’in qLearn adlı e-öğrenme seti de size kriz ortamını avantaja çevirerek kendinizi geliştirme fırsatı sunuyor. İngilizce, Arapça, Rusça ve Fransızca dil seçenekleri eğitim olanağı sunan qLearn’de yer alan kurslar:

1- Sertifikalı Ağ Pazarlamacısı+

2- İşletme Yönetimi

3- İşletme Becerileri

4- Atik Yönetim

5- Siber Güvenlik ve Bilişim

6- Sağlık ve Güvenlik

7- Risk Yönetimi

8-Profesyonel Bir Sunumun Gerçekleştirilmesi

9- Kendinizin ve Vaktinizin Yönetimi

10- Liderlik Biçiminizin Geliştirilmesi

11- Etkin Bir Lider Olmak

Bu kurslardan alanınıza en uygun olan kursu seçerek, sosyal izolasyon dönemini, kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya başlayacağınız bir dönem olarak geçirebilirsiniz. qLearn, girişimcilik ve liderlik ruhunuza yapacağı katkının yanında #evdekal günlerindeki stres ve kaygınızın da azalmasına yardımcı olarak, daha mutlu bireyler olarak hayatınıza devam etmenizi sağlar.

Scroll to top