TEMİZ SU, SAF YAŞAM: HomePure Nova

Kaynaklarımızı korumak ve bizden sonraki nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakmak için enerji ve su tasarrufu büyük önem taşımaktadır. HomePure Nova, piyasaya ilk çıktığı günden bu yana en beğenilen QNET ürünleri arasında yer alıyor. Bu beğeninin arkasında ise ürünümüzün müşterilerimizde oluşturduğu memnuniyet yatıyor. Sınırlı su kaynaklarına sahip olduğumuz bu dönemde HomePure Nova kullanmanın avantajları ise oldukça fazla.

HomePure Nova, sıradan ürünlerdeki gibi yedi değil, dokuz aşamalı filtrelemesi sayesinde minerallerle zenginleştirilmiş temiz ve güvenli içme suyu sağlar. HomePure Filtreleme Sistemi siz ve aileniz için temiz, sağlıklı ve muhteşem tattaki suyu garanti eden üstün bir çözüm sunar.

HomePure filtreleme sistemi, dokuz aşamalı filtreleme ve 35+UltraTech Filtre Teknolojisi ile kaliteli ve sağlıklı suya, enerji tasarrufuyla erişmenizi sağlıyor.

BAŞLICA AVANTAJLARI

  • Minerallerle zenginleştirilmiş temiz, güvenli ve muhteşem tatta içme suyu sağ
  • Komple sağlığınız için içme suyunu Pi Suyuna dönüştürü
  • Elektriksiz çalıştığı için enerji tasarrufu yapmanızı sağ
  • Kullanıcı Dostu, birinci sınıf tasarımıyla rahatça içme suyunun tadını çıkarmanızı sağ

HomePure’un ağır metalleri azalttığı bağımsız bir laboratuvar olan Kore Uyumluluk Laboratuvarları (KCL) tarafından değerlendirilmiş ve onaylanmıştır.

Scroll to top