YATIRIM OLANAKLARININ ZAMANLA ARTTIĞI SEKTÖR: SPOR

Dünyanın her yerinden farklı alanlardaki kulüplerle yaptığı sponsorluk anlaşmaları ile adından söz ettiren QNET, geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımının sponsoru olduğunu duyurdu. Bu iki marka için misyon değeri yüksek olan anlaşmanın ardından QNET Bölge Genel Müdürü Cem Geyik, bu iş birliğinden dolayı büyük bir gurur ve mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Dünyada ve Türkiye’de spor müsabakalarının artık bir oyun olgusu olmaktan öteye geçtiği ve ekonomik bir anlam ifade etmeye başladığını söyleyen QNET Bölge Genel Müdürü Cem Geyik, Türkiye’nin spor ekonomisindeki gelişmenin gözle görünür bir hale geldiğini ve yatırım olanaklarının arttığı bir sektöre dönüştüğünü ekledi.

QNET Aynı Zamanda İngiltere Ligi’nin Önemli Takımlarından Manchester City’nin Sponsoru

QNET olarak tüm dünyada 100’den fazla ülkede faaliyet gösterdiklerini hatırlatan Geyik, şu bilgileri verdi: “Türkiye’de 2010 yılından itibaren aktif olarak faal durumdayız. 2014 yılından itibaren Manchester City’nin doğrudan satış sponsoruyuz. Aynı zamanda 2018 yılında Manchester City Kadın Futbol Takımının da sponsorluğunu üstlendik. Yine aynı şekilde Afrika Futbol Konfederasyonu yani tüm Afrika ülkelerinin içinde bulunduğu konfederasyonun ana sponsoruyuz.”

Türkiye’de de futbol konusunda sponsorluklarının devam ettiğini ifade eden Geyik son olarak “Bu yıl için de Türkiye’nin en büyük Spor Kulüpleri’nden biri olan Fenerbahçe’nin, Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı’nın forma kol sponsoru olmaktan dolayı gurur duyuyoruz” diye konuştu.

Scroll to top