YAZ AYLARINDA SAÇ BAKIMI

Saç bakımının önemini anlatmaya gerek yok. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte denizin tuzu, havuzun kloru, güneşin etkisi derken, saçlar iyice yıpranıp zarar görüyor. Çeşitli zararlı etkenlere maruz kalan saçlarda gün geçtikçe kırılma, nemini kaybetme, hacimsizlik ve kuruluk gibi sorunlar meydana gelebiliyor. Peki tüm bu etkilerin önüne geçmek ve sağlıklı saçlar için ne yapmak gerek?

Pek çok kişinin yaşadığı bu sorunları yaşamamak için öncelikle saçınıza uygun, kaliteli saç bakımı ürünlerini kullanmaya özen göstermelisiniz.  Sağlıklı saçlara giden yol aynı zamanda sağlıklı içeriğe sahip ürünlerden geçiyor. Uzun ve ipeksi saçlara sahip olmak için kullanılan ürünün SLS, SLES, silikon ve paraben gibi zararlı kimyasallar içerip içermediğine dikkat etmek gerekiyor. Fakat gelin görün ki böyle ürünler bulmak bir hayli zor. Naturtres markası bu noktada beklentilerimizi fazlasıyla karşılıyor. Biz de Naturtres’in duş ve saç bakımı rutininize ekleyeceğiniz ürünlerini sizin için listeledik.

1-) NATURTRES HİNDİSTAN CEVİZİ – ARGAN YAĞLI ŞAMPUAN

Saç telleriniz mat ve cansız görünüyorsa bu şampuan tam sizlere göre. Kuru ve normal saçlar için özel olarak geliştirilen nemlendirici etkili Naturtres şampuan ilk kullanımdan itibaren vazgeçilmeziniz olacak. İçeriğindeki Hindistan cevizi yağının kendine has etkisiyle saç tellerinin nemlenmesine etki eder. E vitamini ihtiyacını karşılayan argan yağının Hindistan cevizi yağı ile birleşen formülü ile saça nüfuz ederek sağlıklı saçın yoğun bakımını destekler. Naturtres Hindistan Cevizi – Argan Şampuanının özel formülü sayesinde saç uçlarını besleyip güçlenmesine yardımcı olur.

2-) NATURTRES ÇAY AĞACI – LİMON ÖZLÜ ŞAMPUAN

Günümüz şehir hayatı ve stresiyle nefes alamayan saç derisi zamanla kurur. Kendisini korumak ve dengesini bulmak isteyen saç derisi daha fazla yağ üretir. Bu soruna uygun şampuanla müdahale etmek en etkili çözümdür. Eğer saçlarınızda gün aşırı yağlanma oluyorsa yağlı saçlar için olan şampuanlar tercih etmelisiniz.  Yağlı saçlar için özel üretilen Naturtres şampuan bu iş için biçilmiş kaftan. Ferahlatıcı ve dengeleyici etkiye sahip şampuan her gün ya da günaşırı kullanıldığında saçtaki yağ oranını dengelemeye yarar. Çay ağacı ve limonun arındırıcı

, ferahlatıcı, hacim veren etkisiyle saçlar matlaşmadan derinlemesine temizlenir ve her zamankinden daha parlak görünür.

3-) NATURTRES HİNDİSTAN CEVİZİ – ARGAN YAĞLI SAÇ BAKIM KREMİ

Kökten uca bir bakım için sadece şampuan kullanmak yeterli değildir. Şampuanı destekleyecek saç bakım kremi kullanmak önemlidir. Şampuanın ardından uygulayacağınız saç kremi saçların daha parlak ve daha pürüzsüz görünmesini sağlar. Saç tipinize göre saç kremleri seçmeniz ise bu konudaki en önemli detaydır.

Naturtres saç bakım kremi bütün saç tipleri için uygundur. Hindistan cevizinin koruyucu, nemlendirici etkisiyle saçınızı ağırlaştırmadan derinlemesine besler.  Saçlara yumuşaklık ve ışıltı sağlarken, E vitamini ihtiyacını karşılayan argan yağı ve Hindistan cevizi ile muhteşem bir uyum yakalayarak saçlarınızı güçlendirir.

4-) NATURTRES HİNDİSTAN CEVİZİ – ARGAN YAĞLI DUŞ JELİ

Duş sırasında kullanacağınız ürünler duş keyfinizi artırmaya yardımcı olur. Özellikle duş jelleri mis kokularıyla banyo keyfinizi daha güzel hale getirir. Ayrıca cildin yumuşak, pürüzsüz ve temiz kalması için duş jeli kullanımı yerinde bir tercih olacaktır.

Naturtres duş jeli, içerisindeki Hindistan cevizi ile banyonuzu keyfe dönüştürürken, E vitamini ihtiyacını karşılayan argan yağı vücudunuzu derinlemesine nemlendirir. Banyo yaptıktan saatler sonra bile Naturtres duş jelinin vücut üzerindeki sakinleştirici ve ferahlatıcı etkisini hissedeceksiniz.

5-) NATURTRES ÇAY AĞACI – LİMON ÖZLÜ DUŞ JELİ

Naturtres duş jelinin limon ve çay ağacı yağı içerikli duş jeli ise cildinizi ferahlatır ve arındırır. Naturtres Çay Ağacı – limon duş jelinin rahatlatıcı etkisi sanki bir spa salonunda masaj yaptırıyormuş gibi hissetmenizi sağlar. Vücudunuzu derinlemesine arındırıp yumuşatan bu duş jeli, vazgeçilmezlerinizden olacak.

Naturtres ürünlerinin hiçbiri SLS, SLES, silikon, paraben, parafin ve tuz içermez. Hepsi organik sertifikalı içeriklere sahiptir. İçeriği bakımından birçok marka ve ürünü gerisinde bırakan markanın ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Scroll to top