NEDEN BRILLE PREMIUM ÜRÜNLERİ KULLANMALISINIZ?

Ağız sağlığının en önemli basamağı diş bakımıdır. Diş bakımının en önemli noktası ise hiç şüphesiz, dişlerimizi düzenli olarak fırçalamak ve gerekli bakımlarını yapmaktır. Bu önemli noktada kullandığınız ürünler ise ağız sağlığınızı doğrudan etkileyecektir. QNET’in en ilgi çeken markaları arasında yer alan Brille Premium ürünlerini kullanarak sizde arzu ettiğiniz sağlıklı dişlere kavuşabilirsiniz. Brille Premium ürünlerini kullanmanın nasıl faydalar sağlayacağını sizler için sıraladık.

Brille Premium Diş Macunu

Brille Premium Diş Macunu nane, mür, greyfurt, limon otu ve aynısefa bitki özlerini içermektedir. Bu bitki özlerinin kendine has özellikleri özel Brille Premium formulüyle birleşince ortaya harika bir diş macunu çıkıyor. doğal bitkilerin özleri kullanılarak yapılan bu diş macunu diş eti bakımına da yardımcı olmaktadır. Ayrıca kendine has tadıyla dişlerinizi fırçalarken size rahatlık ve güven hissi uyandıracak. İçeriğindeki özel formülüyle diş eti rahatsızlıkları ve diş beyazlatmasına da yardımcı olacaktır.

Nano-Silver Whitening Diş Fırçası

Nano-Silver Whitening Diş Fırçası adından da belli olduğu gibi gelişmiş nano gümüş parçacıkları diş fırçası yapısına eklenerek antibakteriyel etki sağlar ve bakteri oluşumunu engellemeye yardımcı olur . Özel olarak geliştirilen çift katmanlı yapısı sayesinde diş lekelerini yok etmekle kalmaz doğal beyazlığa kavuşmasında yardımcı olur. Diş eti sağlığı için de güven veren bu diş fırcası gönül rahatlığıyla kullanılarak diş eti problemlerinizden de kurtulmanıza olanak tanır.

Brille Premium Ağız Bakım Suyu

Ağız bakımının belki de en önemli parçası olan ağız bakım suları ağız ferahlığının yanı sıra oluşabilecek bakteri oluşumunun da önüne geçmektedir. Brille Premium Ağız Bakım Suyu içeriğindeki limon otu ve aynısefa doğal bitki özleriyle ağız kokusuyla savaşmanıza yardımcı olur. Ağız hijyeniniz sağlanmasında önemli rol oynayan bakım suyumuzda günde 2 ya da 3 kez kullanım size ferah ve temiz bir gülüş sağlayacaktır.

Brille Premium seti hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızı okumanızı öneririz.

Etiketler: Brille Premium, Brille Premium seti, Brille Premium faydaları, ağız bakımı, Brille Premium Ağız Bakım Suyu, Nano-Silver Whitening Diş Fırçası, diş eti sağlığı, diş beyazlatma, Brille Premium Diş Macunu

Scroll to top