QNET’İ SON ZAMANLARDA NEDEN BU KADAR SIK DUYUYORUZ?

QNET ismini son zamanlarda çokça duyar olduk. Sosyal sorumluluk projeleri, girişimci başarıları

, etkinlikler, haberler, bloglar ve hatta Manchester City sponsorluğu bu isimle karşılaşmamızın nedenlerinden sadece bir kısmı. Ülkemizde birçok bağımsız temsilciyi barındıran şirket, bireysel girişimcilere fırsat tanıyan yapısıyla hızla büyüyor.

Şirketin uluslararası düzeyde tanınan sistemiyle kazanan bağımsız temsilciler, kendi başarı hikayelerini anlatırken QNET isminin duyulmasını da sağlıyor.

Bir de üstüne şirketin eski Global CEO’su Trevor Kuna İstanbul’a gelip bir tanıtım filmi çekince, basında QNET ve İstanbul adı birlikte anılmaya başlandı.

Birçok gence iş fırsatı sunan bu yapı, girişimci ruhlu gençlere network marketing sistemini öğretti. Eğitimlerine ve gelişimlerine de yardımcı olarak pek çok başarı hikayesine imza attı.

Şirket, bu yoğun çalışmanın yanında, insanlığa yardım etmek için de çalışıyor. Özetle gerçek başarıya ulaşmanın insanlara yardım etmekten geçtiğini öğütleyen RYTHM felsefesini yaptıkları sosyal sorumluluk işlerinde sürekli vurguluyorlar.

Yenilikçi network marketing anlayışını, dijital reklamlarıyla da duyuran QNET, bu yaklaşımıyla özellikle Z jenerasyonuna yeni bir alternatif sunuyor. Bağımsız çalışmayı, kendi işini kurmayı hedefleyen yeni nesil, her yerde duyduğu bu yenilikçi firmaya daha çok ilgi duyuyor.

Sizler de bu yapıya ortak olmak, QNET ile beraber emin adımlarla büyümek ve bağımsız birer temsilci olmak isterseniz, blogumuzu ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Etiketler: QNET, Bağımsız Temsilci, Doğrudan Satış, Girişimcilik, Network Marketing, RYTHM, İstihdam, İş fırsatı

Scroll to top