QNET DESTEKLİYOR: MANCHESTER CİTY KADIN FUTBOL TAKIMI

Futbol tarihinin en pahalı takımlarından biri olan Manchester City, şampiyonlukları ile İngiltere Premiere Lig adını altın harflerle yazdırmış durumda. 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren ve spora sporcuya verdiği destekleri hiç bir zaman eksik etmeyen QNET, Yaşanacak Bir Hayat konsepti kapsamında, şampiyonaların şampiyonu Manchester City’den sonra şimdi de Manchester City Kadın Futbol Takımı’na da sponsor oldu.

QNET Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Müdürü Cem Geyik, “İnsanların yaşam kalitelerini artırmaya yardımcı olacak ürünler sunuyoruz. Yaşadığımız dünyaya karşı kendimizi sorumlu hissediyoruz” dedi. Daha önce de 39. İstanbul Maratonunda Korunmaya Muhtaç Çocuklar için koşan ve Koruncuk Vakfı’na destek veren QNET, vakıf olsun birey olsun tüm sporcuları destekliyor ve ciddi anlamda sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiriyor.

Futbol ortaya çıktığı ilk günden beri geniş bir izleyici kitle edinmiş ve tüm dünyanın spor alanındaki ortak dili, ortak heyecanı olmuştur. Öyle ki insanlar kendi ülkeleri dışındaki takımları bile destekleyip maçlarını keyifle izliyorlar. Dünya çapında yapılan kupa maçları ise yine aynı şekilde futbol ile ilgilenen herkesin heyecan ve merakla takip ettiği bir aktivite olmuştur. “2014 yılında Manchester City’nin resmi doğrudan satış sponsoru olan QNET, bu yıl da takımı yalnız bırakmadı ve sponsorluğunu 3 yıl daha uzattı. QNET, artık Manchester City Kadın Futbol Takımı’nın da sponsoru oldu.
Türkiye’de QNET olarak amatör sporcuları destekleme yönünde karar aldıklarını açıklayan Cem Geyik, şöyle konuştu: “Özellikle yarınımızı emanet ettiğimiz gençlerimizin kendi ayakları üzerinde duran güçlü bireyler olmasını önemsiyoruz. Sporun da gençleri yüreklendirmede itici güç olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle geçtiğimiz yıl Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Sevgi Evleri İstanbul Şubesi erkek voleybol takımına

, bu yıl da kız futbol takımına sponsor olduk. ‘Kızlar da futbol oynar’ dedik. Sahaya indik, kızların da erkek sporu futbolu başarabileceklerini desteklenirlerse de uluslararası başarıya ulaşabileceklerini göstermek istedik.’ Kadınların da futbol oynayabileceği inancı ile hareket eden ve bu doğrultuda da çalışmalarına ara vermeden devam eden QNET, Manchester City Kadın Futbol Takımı’nın da sponsoru olmaktan gurur duyuyor.

Etiketler : qnet, Manchester city, kadın futbol takımı, sponsor, ingiltere premier lig, şampiyon, istanbul maratonu, koruncuk vakfı, doğrudan satış, resmi sponsor, qnet türkiye, sevgi evleri, qnet sponsor,

Scroll to top