YEŞİL KAHVENİN FAYDALARI

Sizlere en güncel ve gözde ürünlerimizden Qafe’nin içerisinde bulunan yeşil kahve ekstresini anlatmadan önce yeşil kahvenin kökenine bakmak faydalı olacaktır. Yeşil kahve, kahve ağacının kızarmamış tohumlarının içindeki işlem görmemiş çekirdeklerden elde edilir. Aslına bakarsak günlük tüketim için kullanılan kahvelerle aynı kökenden gelir.
QNET bünyesinde satışa çıkan Qafe keyifli bir içime sahiptir. QNET uzman diyetisyeni Işın Sayın incelemesinin ardından Yeşil Kahvenin faydalarını şöyle sıralıyor:
  • Serbest radikalleri etkisiz hale getirerek hücre yenilenmesini hızlandırır. Yaşlanmayı geciktirir.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcıdır.
  • LDL kolesterolü düşürmeye, HDL kolesterolü yükseltmeye yardımcıdır.
  • Yaraların iyileşmesini hızlandırır.
  • Yeşil kahve çekirdeğinin, yüksek kan glukoz (şeker) seviyelerini düşürerek, diyabet riskini azaltabileceği tıbbi deneylerle gösterilmiştir.
  • Kullanıldığı birkaç saat için bazal metabolizma hızını artırır. Dinamizm sağlar.
  • Zihinsel fonksiyonları, sentez becerinizi destekler.
Kullanımı hakkında günlük kafein miktarı 1 kg için 4 mg olarak hesaplanabilir. Bu da kabaca hesapla 200 mg kafein diyebiliriz. Kavrulmuş kahvede kafein miktarı yeşil kahveye göre daha yüksektir. Bir fincan Türk kahvesinde 60 mg kafein bulunmaktadır. Bir kişi günde 3 fincan Türk kahvesi içebiliyorken, yeşil kahveyi 4 fincan içebilir.
Yeşil kahvenin çok kaliteli bir tercih olduğunu unutmayın. Çünkü klorojenik asitten yararlanarak daha sağlıklı bir tüketime sahip olacaksınız. Qafe’nin kullanımıyla ilgili sorularınızın cevaplarını ilgili videomuzda bulabilirsiniz.


Etiketler : yeşil kahve

buy flagyl online>

, qafe, green qafe, ışın sayan, diyet, hücre yenilenmesi, zayıflama desteği, yaşlanma geciktirici, kafein, kaliteli içim, işlem görmemiş, qnet, doğrudan satış, satış,

Scroll to top