QNET’İN SPONSORLUKLARI

Manchester City

QNET 2014’te, dünyanın en çok seyredilen ve sevilen sporu olan futbol alanına tarihi bir geçişle spor dünyasındaki yerini perçinledi. QNET, Manchester City Futbol Kulübü’nün Resmi ve Doğrudan Satış Partneri oldu. Böylelikle şimdiye kadar gerçekleşen en yüksek profilli spor sponsorluklarından birine imza atmış oldu.

QNET – Manchester City ortaklığı, QNET’in markasını küresel sahnede iyice benimsetmesini ve onu bir ev markası haline yükseltmesini sağladı.

Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı

2019 yılında da spora verdiği desteği Türkiye’nin en önemli spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe ile iş birliğine dönüştüren QNET, Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı’nın forma kol sponsorluk anlaşması imzaladı. ONET’in misyonu ve vizyonunu doğru anlatmak üzere gerçekleştirdiği girişimler arasında önemli bir yer tutan sponsorluk; ekip çalışması, kararlılık ve mükemmele olan bağlılıklarıyla başarıya ulaşarak alanlarında lider konuma gelen iki markayı bir araya getirdi.

Marussia F1
QNET, yıllarca motor sporlarını destekledikten sonra, 2010’da doğrudan satış mesleğini Formula 1®’in elit dünyasında Virgin Racing ile tarihi ortaklığı ile küresel spor sahnesine yükseltti. Ortaklık 2011 sezonuyla başladı  ve 2012 sezonunda büyüdü.
2012’de Marussia F1 Ekibinin Resmi Doğrudan Satış Partneri olarak ve iki yarış arabasında, sürücü tulumlarında ve kasklarındaki QNET logosu ile, yüksek statülü sponsorluk QNET’in marka adını dünya çapında yarım milyardan fazla insanın bilmesini sağladı.
Marussia F1 Ekibi ile ortaklığıyla QNET, şirketin geçmişi boyunca motor sporları ekiplerine ödül kazandıran sponsorluklar ile kurulan bir mirası sürdürmektedir.

Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Klubü Kız Futbol Takımı
İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester City’nin sponsoru olan QNET

buy doxycycline online uk>

, Türkiye’de de sporu ve sporcuyu desteklemeye devam ediyor. 2017 yılında Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü erkek voleybol takımına sponsor olan QNET Türkiye, 2018 yılında ise Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Kız Futbol Takımı’nı destekleyecek.

Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Kız Futbol Takımı’nın resmi sponsoru olan QNET Türkiye, bu sponsorluk ile hayatın her alanını şekillendiren kadınların önemini bir kez daha vurgulamış oldu. Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Kız Futbol Takımı QNET Türkiye sponsorluğunda daha güçlü şekilde mücadeleye hazırlanıyor.

KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK

QNET Türkiye Ailesi ve Koruncuk Vakfı

Sosyal sorumluluğu görev bilinciyle değil içten gelerek yapan QNET Türkiye ailesi,  12 Kasım 2017 günü gerçekleşen İstanbul Maratonu’nda “Koruncuk Vakfı” (Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı) için koştu.

“Yaşanacak Bir Hayat” konseptiyle tüm dünyada spora yatırım yapan, Manchester City Futbol Takımı’na ve uluslararası arenada bireysel başarılı sporculara sponsor olan QNET, bu seneki maratonda da eğlenceli anlar yaşadı. Maratonda koşan QNET takımı, tam köprünün üzerinde pankartlarını açarak korunmaya muhtaç çocuklar için şarkılar söyleyerek, maraton katılımcıların dikkatini Koruncuk Vakfı’na çekmeyi başardı.

QNET Türkiye ve Çorbada Tuzun Olsun Derneği

“Touching a Billion Hearts” (Milyarlarca Kalbe Dokunmak) sloganıyla yola çıkan QNET Türkiye ailesi Cihangir’deki Çorbada Tuzun Olsun Derneği’nde toplandı. Bu etkinlikte görevli olduklarının belli olması için yeşil yelek giyerek, çorba kazanı, pilav ve tatlı kutularıyla yola çıktılar.

Taksim Gezi Parkı’nda çorba arabaları ile ihtiyacı olan insanların onlara gelmesini beklediler. Çorba, pilav, ekmek servis ettiler. Yemeklerin dağıtımı bitince, QNET ekibi de dahil tüm çalışanlar hep birlikte kazanların yıkanması, ocağın temizlenmesi ve çorba arabasının sabunlanması işlerini tamamladılar.

QNET Türkiye ve Halkalı Sevgi Evleri

Bünyesinde yaşları 13 – 18 arasında değişen çocukları barındıran ve T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Halkalı Sevgi Evleri sakinleri, bir QNET ürünü olan HomePure’dan arıtılmış su içiyor. QNET Türkiye çalışanları kardeş kuruluşa giderek bizzat HomePure’un kurulumu, çalıştırılması ve özellikleriyle ilgili kurumun eğitmenlerini bilgilendirdi. QNET Türkiye ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı olan Halkalı Sevgi Evleri’nin işbirliği devam ediyor.

Etiketler : Qnet, doğrudan satış, kurumsal şirket, bağımsız temsilci, ek gelir, ek iş, sponsor, statü, girişimcilik, iş fırsatı, qnet türkiye, qnet sponsor, Manchester city, marussia f1, Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü erkek voleybol takımı, Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Kız Futbol Takımı, koruncuk vakfı, çorbada tuzum olsun derneği, halkalı sevgi evleri,

Scroll to top