QNET’İN YER ALDIĞI ETKİNLİKLER

QNET denildiğinde insanların aklına sadece doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren bir şirket gelmez. Bunun temel sebebi ise QNET’in insan odaklı bir şirket politikası olması ve bu politika doğrultusunda da insanın olduğu her yerde faaliyet göstermesidir. Desteklediği sporcu ve sporların dışında sosyal sorumluluk konularında da ön plana çıkan QNET, bu alanda desteklerine ve projelerine devam edecektir. QNET bu destek ve projelerin dışında bu zamana kadar pek çok etkinliğe katılmıştır.

Şimdi bu etkinliklere göz atalım;

TOÇEV ve QNET El Ele

Okumak her çocuğun hakkı ve eğitimde eşitlik ancak bilinçli bir toplumla ve o toplumdaki bilinçli kurumlarla mümkünüdür. Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir kültürünü kurum kültürü haline getiren QNET ile TOÇEV (Tuvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı) çocukları ile keyifli ve çok güzel bir gün geçirdi. Etkinliğin amacı okumak isteyip çalışmak zorunda kalan çocuklara maddi ve manevi destek vermekti.

 

QNETten İZEV Çocuklarına Suyu Sevdiren Etkinlik

QNET, Trump AVM’de İZEV (İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı) çocukları  ve gençleri ile bir araya geldi. Etkinliğin amacı İZEV çocuklarına su içme konusunda bilgi vermekti. “Yaşanacak bir hayat” konsepti ile İZEV çocukları etkinlik kapsamında QNET Uzman Diyetisyeni Işın Sayın’la da buluştu. Çeşitli aktiviteler ile eğlenceli bir şekilde gerçekleşen etkinliğe Vedat Bahar’ın şarkıları da renk kattı.

 

QNET Türkiye’ye Beauty Eurasia’da Yoğun İlgi

Satışa sunduğu sağlıklı ürünler ile güzelliğinden ödün vermek istemeyenlerin sıkça tercih ettiği QNET ürünleri İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Beauty Eurasia Fuarı’nda yoğun ilgi gördü. Fuar süresi boyunca QNET güzellik uzmanı ve makyaj uzmanı hizmeti de verdi. Katılımcıların eğlenceli dakikalar geçirdiği QNET standı fuarın en çok ziyaret edilen alanlarından biri oldu. QNET standına ziyaretçilerin dışında basınında ilgisi oldukça yoğundu. Öyle ki

monero online wallet>

,  Show TV, FOX TV, Star TV gibi pek çok ulusal kanalın ana haber programına konu oldu.

QNET Fairmont Hotel’de Fuar Düzenledi!

QNET’in Fairmont Hotel’de düzenlediği fuara ilgi oldukça fazlaydı. QNETin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan HomePure Nova su filtre sisteminden, güzelliğine önem veren kadınların gözdesi Couleurs by QNET makyaj malzemelerine, DEFY ve Physio Radiance cilt bakım ürünlerinden, Q-Breaks konaklama ürünleri ile Bernhard H. Mayer saatlerine kadar birçok QNET ürününü ziyaretçi girişimciler tanıma ve bilgi sahibi olma olanağına sahip oldular. QNET Beslenme Uzmanı Işın Sayın, girişimcilere toplantıda  ve iş görüşmelerinde nasıl daha aktif olacakları konusunda küçük tüyolar verdi. Fuarda ziyaretçiler keyifli ve deneyim dolu dakikalar geçirdi.

Kızlar da Futbol Oynar!

Kadınların her alanda olduğu gibi sporda da başarılı olacağına inanan QNET, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için dikkat çeken bir projeye imza attı. Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi Kız Futbol Takımı ile dostluk maçı düzenlendi ve QNET Türkiye ofis çalışanları ile bağımsız temsilciler sahaya indi.  Eğlenceli ve çekişmeli olan maç, oldukça yoğun ilgi gördü ve 2 – 2’lik skorla tamamlandı.

 Etiketler : qnet, etkinlik, qnet etkinlik, destek proje, toçev, izev, Beauty Eurasia, kadın futbol, erkek voleybol, istanbul maraton, qnet ürün, doğrudan satış, bağımsız temsilci, qnet destek,

Scroll to top