Physio Radiance ile Evinizi Güzellik Salonuna Çevirin – Sosyal Mesafenizi Koruyun

Korona salgını sonrası kapatılan güzellik salonları şimdilerde müşterilerine kapılarını açıyor. Güzellik salonlarının açılması haberleri de güzellik salonları açıldı mı gibi cümlelerin sıklıkla internette aranmasına neden olmuş gözüküyor. Güzellik salonları açıldı mı sorusunun cevabı evet olsa da güzellik salonlarının tehlike barındırmadığını göstermiyor. Özellikle klima kullanılan ve gerekli tedbirlerin tam olarak alınmadığı salonlarda risk hala çok yüksek. Düzenli olarak cilt bakımı yapan kadınlar ise alternatif çözümlere yönelmiş durumda. İşte bu alternatiflerden biri de QNET’in Physio Radiance ürün yelpazesi.

Physio Radiance Ürün Yelpazesinde Hangi Ürünler Mevcut?

QNET, evinizi mini bir güzellik salonuna çevirerek kişisel cilt bakımınızı yapmanız için Physio Radiance adı altında birden fazla ürün sunuyor. Bu ürünler; Physio Radiance Vısage+, Physio Radiance Replenish Vısage+Gel. Peki bu ürünlerin cildimize olan faydaları nelerdir? Gelin bu ürünlerin detaylarını ve cilde faydalarını inceleyelim.

Physio Radiance Visage+ Yaşlanma Karşıtlığını Yeniden Tanımlıyor

Cildinizin daha genç ve canlı görünmesine destek olan Physio Radiance Visage+, özel olarak tasarlanmasıyla devrim niteliğinde olan bir yüz tedavisi cihazıdır. Galvanik teknoloji, radyo frekansı ve kromoterapi başta olmak üzere 3 farklı teknolojiyi tek cihazda toplayan Physio Radiance Visage+ yaşlanma karşıtı bakımı yeniden tanımlıyor.

Physio Radiance Visage+’in Temel Faydaları:

  • İnce çizgileri ve kırışıklıkları azaltarak yaşlanma işaretlerini gecikmesine yardımcı olur.
  • Yaşlılık lekelerinizin hafiflemesine destek olur.
  • Cildin nem seviyelerini arttırmasını desteklemektedir.
  • Cilt dokusunu iyileştirmeye yardım eder.
  • Yüz kaslarını şekillendirmenize destek verir.

Physio Radiance Replenish Visage+ Gel ile Cildinizi Yenileyin

Physio Radiance Replenish Visage+ Jel, Physio Radiance Visage+’e tamamlayıcı olarak geliştirilmiştir. Physio Radiance Replenish Visage+ cihazıyla birlikte kullanılan Jel, cildinizin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olarak cildin derin katmanlarında tutulan toksin ve yağ kalıntılarının fazlasını gidererek yüz gözeneklerinizi arındırır. Bu ürün yüz dokusunu canlandırırmanın yanı sıra sıkılaştırır ve kan dolaşımını arttırmaya da yardımcı olur.

Physio Radiance Replenish Visage + Jel, papatya çiçeği ekstraktı ve dulavrat kökü özütlerinin güvenli ve doğal bir sinerjisini içermektedir. Bu içerik, çoğu üst düzey cilt bakımı ve güzellik ürünleri tarafından kullanılmaktadır.

Physio Radiance Replenish Visage+ Jel’in Temel Faydaları:

  • Cildi derinlemesine temizler
  • Yağlı ve tıkanmış cildi hafifletir.
  • Deri dokusunu düzeltir
  • Kan dolaşımını arttırır
  • Cildi gençleştirir ve sıkılaştırır

QNET’in “yaşlanma karşıtı ürünleri yeniden tanımlayan” cilt bakım ürünleriyle evinizi adeta bir güzellik salonuna çevirerek

buy-kamagra-oral-jellies.com

, sosyal mesafenizi hem kendiniz hem de sevdiklerinizin için koruyabilirsiniz.

Scroll to top