KIŞ AYLARINDA CİLT BAKIMI VE PHYSIO RADIANCE VISAGE

Yaz güneşinin zararlı etkilerinden koruduğumuz cildimiz için, kapımıza gelip çatan kış soğukları da bir o kadar zararlı olabiliyor. Neyse ki cildimizi korumak için alacağımız önlemler ile QNET Physio Radiance Visage ürününün yardımıyla kış aylarına kolayca hazırlanabiliriz.

LT BAKIMINIZI MEVSİME UYARLAYIN

Nasıl ki sonbahar ve kış mevsimlerinde kıyafetlerimizi farklı seçiyorsak, bakım yöntemlerini de hava koşullarına göre seçmeliyiz. Kışa özel ürünler, cildi soğuğun zararlı etkilerinden koruyup nemlendirecektir.

RDEN FAZLA ÜRÜN KULLANMAKTAN ÇEKİNMEYİN

Nemlendirici, serum, bakım kremi… Tüm bu ürünleri birlikte kullanmayı sevmiyor olabilirsiniz. Ancak kışın, birden çok ürünü bir arada kullanmak durumunda kalabilirsiniz.

ELLERİNİZE DİKKAT EDİN

Ellerde kuruluk ve çatlaklar hem can yakar, hem de kalıcı olabilecek nahoş görüntülere neden olabilir. Siz iyisi mi kuvvetli bir nemlendirici kullanın. Hatta serumla beslemek de eller için faydalı olacaktır.

HELE BİR DE CİLDİNİZ KURUYSA…

Öncelikli olarak alkol içeren toniklerden kaçının. Göz çevrenizi besleyecek dermokozmetik ürünleri kullanmaya başlamak da doğru bir yöntem olacaktır.

LT PROBLEMLERİNE ÇÖZÜMÜN TAM ZAMANI

Kış mevsiminin cildiniz için avantajları da yok değil. Güneşin aktif olmadığı zamanlarda yapılması gereken uygulamalar için en doğru aylara giriyoruz.

Ancak tüm bu saydıklarımızı en etkili biçimde uygulamak ve cildinizi aynı zamanda güçlendirerek korumak istiyorsanız, Physio Radiance Visage ürünümüz tam size göre. Cildinizin daha genç ve canlı görünmesine yardımcı olacak Physio Radiance Visage, Galvanik Teknoloji, Radyo Frekansı ve Kromoterapi olmak üzere başı çeken üç yüz tedavisi teknolojisini tek taşınabilir cihazda bir araya getirerek yaşlanma karşıtı bakımın anlamını yeniden tanımlar. İnce çizgileri ve kırışıklıkları azaltmaya ve yaşlanma işaretlerini geciktirmeye yardımcı olur. Cildin nem seviyelerini artırmaya, cilt dokusunu iyileştirmeye ve yüz kaslarını şekillendirmeye yardımcı olur.

Kışın zararlı etkilerine karşı saydığımız çözümleri barındırırken, yaşlanma ve kırışıklık karşıtı özelliğiyle cildinizi tazeleyecek bu ürünü, şiddetle tavsiye ediyoruz.

Scroll to top